Alko-L, SIA

Nekad nepasūtiet logus "Alko-L"! Kavē termiņus, atvestie logi neizskatās pēc pasūtītajiem, tie ir par mazu ailēm, logus liek šķībi, arī palodzes tāpat, izmanto nekvalitatīvu materiālu (ne to, ko rādīja pasūtot) un tad vēl nekaunīgi draud, kad pasūtītājs lūdz ko salabot. Vēl nekaunīgāk, kad pasūtītājs atsakās maksāt atlikušo summu.

I Ilze 19.04.2006

Izrādās, ka kāds ielicis negatīvu atsauksmi, es tikko gribēju to darīt. Un vēl šodien!Pilnīgi piekrītu atsauksmei... Man atkal logaiļu apdari galīgi nohaltūrēja, viss izgāzās. Un logi nesmuki, tā kā te raksta, ne tādi, kā solīja. Šķībi tā kā nav, bet kāda vairs nozīme:((( Es muļķe, tomēr samaksāju, ko nevajadzēja darīt... Cerēju ka uzliks jaunu reģipsi - ta man viņu direktors pats apsolija. Bet kad pēc mēneša zvaniju atgādināt, tad viņš mani pilnīgi tā kā izsmēja. Protams, neko vēļ šodien nav izdarījuši.

K Koļa 19.04.2006

Ņefig visādos utu kantoros pasūtīt tādu lietu kā logus, kurus Tu maini reizi dzīvē. Vienreiz samaksāji dārgāk, bet toties viss O.K.