Alko Outlet - Slikts serviss

Šodien 10 maija, vēlējos iegadāties minerālūdeni Juglas centra, "alkoautlet"veikala, nebija man tiesa nauda ar ko norēķināties, tad pārdevēja kurai vārda Zimite nebija, nervoza toni - man nav ko izdot!.. Labi, es saprotu, nav ko izdot. Samainit tak var, kaut ka inkasāciju tak nodod... Katrra veikala ir seifs šādiem gadījumiem. Ari brīvdienas ir pārdevējs kas par to atbildīgs. Pārdevēja īsiem melniem matiem ar manamam neirozes pazīmem Saka pacelta balsi jau runat ka viņa ir viena, ka tas nav viņas problēmas... Pēkšņi viņa vairāk nebija viena uzrādas otrs pārdevējs isa auguma rudmatis... Nu tad viņi divatā parādīja augsto apkalpošanas līmeni. Pārdevēja atprecoja manu minerālūdeni... Un Sakas jau aizvainojumi ka pret cilvēku... Tiku sūtīta kkur... Pārdevēja vienkarsi aizgāja uz noliktavu, zvanot uz veikala nr. Sapratu ka pacēlusi klauduli ir pārdevēja ar kuru bija konflikt... Nu mēģināja notēlot vadītāju, saprotu visu ka pārdevējiem gruts darbs utt... Bet tas neljau ignorēt un vienkarsi pasūtīt klientu ar vārdiem - kad nedod dievs es atgriezīšos, es atgriezīšos... Rezumē tāds - pārdevēji brīvdienas kad vadība nav uz vietas var visu atļauties, nu ko... Informēšu ari lielo ofisu varbūt mainīsies pārdevēju attieksme.

D Domaataajs 10.05.2020

Negājāt prom ar tekstu "Jūs šeit rīt vairs nestrādāsiet"? Tas vēl šeit pietrūkst. Kapec

D Domaataajs 10.05.2020

Kāpēc pārdevējai jāmeklē, kur Jūsu naudu samainīt? Jums vajag nopirkt? Ejat un meklējat, kas samainīs.

S Sss 10.05.2020

Nestradas jau ari

S Sss 10.05.2020

Ak jaa vel jau bija kad pardevejs teicaxlai zinu savu vietu ...kaut vajadzeja vinam muti paturet ...ka ari pardevejas komentars par paldies dievam ka nenaksu ... ooo es naksu un ka vel naksu :D

D Dreiks 10.05.2020

Gan jau darbā boss drāž, ğimenē arī problemas, tapēc jau izgāž savu žūlti uz apkalpojošo personālu veikala, ar domu, "pircejam taisnība".
Sūdziba pilnīgi nevietā - lai tikai ko ierakstīt, lai sajustos nedaudz "varens", kur patiesība sevi tikai padari zemāku, nekā esi.

S Sauliite112 11.05.2020

Tīri intereses pēc,kur Jūs pati strādājat?vienmer bija interesanti zināt,kura darba sfēra strāda tik gudri cilvēki...

Vai tiešām ūdens dēļ ir jātaisa tāds skandāls un jāsūdzas + vēlme,lai cilvēku atlaiž no darba?ta bija vienīgā vieta,kur to varēja iegādāties?ja Jums atdotu atlikumu pa 2/5centiem,Jūs justos laimīgāka?

I Ireneta 11.05.2020

Man arī viens no rīta atnāca ar 50eur,saku nav ko izdot,atvainojos,viss cilvēciski paskaidroju,viņš- nav mana problēma!saku tad izdošu jums 42 eur kapeikās,sāka brīnītis kā tā-nē! Nevajagot viņam kapeikās.Sākas strīdēšanas.Ak ta?paķēru preci un aiznesu atpakaļ uz plaukta! Kā jūs pret mums- tā arī mēs!