Alk Outlet Dzērieni & Vīni - Slikts serviss

Ieejot veikalā darbiniece nesasveicinājās, visu laiku runāja pa telefonu un nepievērsa uzmanību. Radās tāda sajūta, ka viņas vienīgais pienākums ir tikai atsēdēt savas stundas un nepievērst klientiem uzmanību. Kad veikalā ienāca cits klients, laikam pazīstams, jo uzreiz piecēlās, sasveicinājās un pat uzsāka sarunu par ar darba vietu nesaistītām lietām.
P. S. Darbiniece bija ar tumšiem matiem un brillēm.

18.11.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

G

Komentāri (9)

Velvetpopstar 18.11.2022

Kurā pilsētā?

G Gliemezitis 18.11.2022

Liepa, Rūpnīcas iela 2.

E epopejas_guru3 18.11.2022

Ja Jums ikdien ir jātiekās ar pārdesmit alkašiem, baigi dikti šaubos, ka gribēsiet sveicināties ar viņiem vai jebkādā veidā komunicēt. Saprotami, ka tas ir viņu darbs, bet Jūs arī neesat pasaules naba, lai baigi pievērstu kādu uzmanību. Tikai kārtējais dzērājs.

Velvetpopstar 18.11.2022

Tur netikai alkoholu pārdot, var nopirkt ūdeni un garšīgus gāzētus bezalkoliskus dzērienus 🥤

Velvetpopstar 18.11.2022

Tāpēc iztiksim bez apvainojumiem. :/

Good Intentions 18.11.2022

Kopš kuriem laikiem alkaholiķiem pievērš uzmanību?

Good Intentions 18.11.2022

Tik prestiža iestāde, ka vienkārši šoks, ka nesasveicinās😲Es nesaprotu.. Ienāci iepirkties vai ko? Sasveicināties? Papļāpāt? Uzzināt starpību starp parasto un piparu rūgto? Es tiešām nesaprotu ar kādu nolūku iegāji un pēti, ka darbiniece runā ar citu apmeklētāju.

G Gliemezitis 18.11.2022

Kopš kuriem laikiem ieejot šāda tipa veikalā uzreiz kāds paliek par alkoholiķi, dzērāju? Pats katru dienu strādāju ar klientiem, apkalpošanas svēra strādājošajiem vienmēr ir jasasveicinās ar klientiem un darba laikā nav jākārto personīgās darīšanas pa telefonu, priekš tam var paņemt pārtraukumu. Tā ir vienkārša darba ētika, ja telpās atrodas klients, tad viņam ir jāpievērš uzmanība.

Good Intentions 18.11.2022

Nav jau tā ka tu nepareizi raksta, bet tava diagnoze ir skaidra.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes