www.sudzibas.lv Alk Outlet Dzērieni & Vīni Nepārdomātas (iespējams, viltus) akcijas

Alko Outlet - Nepārdomātas (iespējams, viltus) akcijas

16. Septembrī tika rīkota "Mega akcija" - iespēja iegādāties 4 veidu vīnus par 1€/pudele (max 48 pudeles) . Akcija sākās 8: 00 no rīta, tomēr viņu serveris neturēja slodzi, un lapa nebija funkcionāla vismaz 2,5 stundas (uzņēmums savā Fb lapā vainoja "negodīgos konkurentus") . Beidzot pēc neskaitāmiem mēģinājumiem izdevās veikt pasūtījumu, tomēr prieki bija īsi, jo nākamās dienas rītā daudzi klienti saņēma e-pastu, ka pasūtījums ir atcelts, jo sistēma neesot tikusi galā ar pasūtījumiem.
Rezultāts - izniekots laiks un iesaldēta nauda, vilšanās sajūta.

17.09.2021

S Sintija Tabaka 28.12.2019
Slikts serviss

Nesen iekriezos Mežciema t/c, devos uz Alkoutlet veikalu un priekšā žalūzijas nolaistas , darba laiks rakstīts līdz plkst.21.00 bet biju pie viņa 20.45, viss ko man iekšā stāvoša persona carēja atbildēt ir:,, nu viss ir ciet un izslēgts.

S Sudzibas.lv Admin 15.10.2021

Вообще

Человек не адекватный я в шоке есть видео буду требовать админа нет подам в суд

S Sudzibas.lv Admin 25.10.2021