LV RU

Alk outlet - Slikts servis

Ķekavas veikalā 21.06.2016. pārdevējs atteicās pārdot preci neilgi pirms darba laika beigām apsūdzot pircējus autovadītāju apliecības viltošanā, un pirkšanā (laikam pats ir viltojis savu apliecību) kad uzprasīju viņam vārdu un uzvārdu, lai varētu iesniegt sūdzību, pārdevējs atteicās to sniegt.

J

Komentāri (5)

V VladB 22.06.2016

Autovadītāja apliecība nav personas apliecinošanas dokuments. Mierīgi var nepārdot alkoholu. Apsūdzēt jūs viņš arī nevarēja, par to jau var sūdzēties

Autovadītāja apliecība, atšķirībā no mācību atļaujas vadīt transporta līdzekli ir personu apliecinošs dokuments un ja pārdevējam bija aizdomas par tās īstumu, viņa pienākums bija izsaukt policiju. Ja tika uzrādīta mācību atļauja, pārdevējam nav tiesību uz tās pamata izsniegt alkoholu.

V VladB 22.06.2016

Personu apliecinošu dokumentu paraugi ir noteikti šo noteikumu pielikumos:
15.1. Latvijas pilsoņa pase (2.pielikums);
15.2. Latvijas nepilsoņa pase (3.pielikums);
15.3. bezvalstnieka ceļošanas dokuments (4.pielikums);
15.4. bēgļa ceļošanas dokuments (5.pielikums);
15.5. ceļošanas dokuments personai, kurai piešķirts alternatīvais statuss (6.pielikums);
15.6. Latvijas pilsoņa personas apliecība (7.pielikums);
15.7. Latvijas nepilsoņa personas apliecība (8.pielikums);
15.8. Savienības pilsoņa personas apliecība (9.pielikums);
15.9. uzturēšanās atļauja (10.pielikums).

A AGr 22.06.2016

Iesaku romaxsoft pārlasīt likumus, jo autovadītāja apliecība nav atzīta par personu apliecinošu dokumentu, līdz ar to tā nedrīkst tikt izmantota šādiem mērķiem. Protams, te atkal jautājums par pieradumu, un to, ka līdz šim ļoti daudzi komersanti atļāvuši autovadīāja apliecību pieņemt kā personu apliecinošu dokumentu, tomēr, no likuma puses skatoties, tas ir pretlikumīgi, un ja komersanti uz uzrādītas autovadītāja apliecības pamata izsniedz alkoholu, viņi pārkāpj likumu.

Alk Outlet 29.06.2016

Labdien!
Paldies par Jūsu ziņu.

Esam sazinājušies ar Alk Outlet Ķekavā. Latvijas likumdošana nosaka, ka autovadītāja apliecība nevar kalpot kā personu apliecinošs dokuments, tāpēc pārdevējs ir tiesīgs pārdot alkoholiskus dzērienus tikai un vienīgi tad, ja tiek uzrādīta pase vai ID karte. Pārdevējam bija jānosauc savs vārds, tāpēc saistībā ar šo jautājumu ar viņu tika veiktas pārrunas. Gaidīsim mūsu veikalā atkal ar pasi vai ID karti!

Ar cieņu,
Alk Outlet.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes