www.sudzibas.lv Alk Outlet Dzērieni & Vīni Ļoti slikts, nepieklājīgs serviss

Alk Outlet Dzērieni & Vīni - Ļoti slikts, nepieklājīgs serviss

Es ar savu partneri iegājām Mego tirdzniecības centrā alk outlet veikalā vēloties nopirkt piedāvāto produkciju. Mēs bijām mierīgi un vienkārši staigājam pa veikalu izvērtējot mūsu opcijas. Jau pašā ienākšanas brīdī veikala pārdevēja uz mums dīvaini skatījās un visu laiku ‘sekoja’ un skatījās ko mēs darām. Ienāca vēl klienti, tad viņa pievērsās citiem. Pēc neīsa brīža dzirdējām, kā pārdevēja kliedz uz citiem klientiem, ka ņem alkoholu no nepareizās vietas ar vārdiem ‘vai tad jūs neredzat, šausmas u. T. T’. Mēs turpinājām iepirkties. Veikala pārdevēja, apkalpojot citus klientus pie kases, izdomāja uz mums uzkliegt vai mēs kautko meklējam, likās ka mēs ļoti traucējam viņai. Mēs sajutāmies vēl vairāk neaicināti šajā veikalā un vienkārši aizgājām prom. Pēc mūsu domām, ja kāds nevēlās strādāt noteiktā vietā, tad viņam to nevajadzētu darīt. Neizdevās nofilmēt, jo mēs negaidījām tādu reakciju vienkārši skatoties uz plauktiem.

01.04.2022

K

Good Intentions 02.04.2022

Pēc manām domām sniegpārsliņām vispār nevajag atļaut sūdzības rakstīt.