Alk Outlet Dzērieni & Vīni - Bojājums

Pirmkārt vēlos pateikt, LŪDZU IERĪKOJIET KONDICIONIERI, nav iespējams uzturēties veikalā par 1min ilgāk, ka tek pa visām malām sviedri. Cilvēkiem slikti paliek, pietiek jau ar to ka ārā karsti, ienākot veikalā vispār nav ko elpot. Žēl arī par darbiniecēm, kurām visa diena veikalā jāpavada.
Un otrkārt šajā karstumā dažas no produkcijām ir sabojājušās.

U

donna b 21.07.2018

Un kur sis veikals atrodas? Sadi veikali tikai Rigaa ir vairaki. Un Outlets ir tikai smiekligs nosaukums, lielakai dalai dzerienu tur ir tik pat augsta cena, ka Rimii vai Maximaa.

U Uzklausiet 23.07.2018

Protams par cenām piekrītu. Solīja lētu šmigu, beigās tādas pasa cenas kā visur.

ОK 22.07.2018

Esmu alkoholiķis ar stăžu, man arī sviedri aumaļām un nespēks, kad pohains atnāku atrast sev atdzīvinošo dzērienu. Lūdzu radīt labākus apstākļus saviem klientiem!