Alisanda plus - Jautājums

Vai kāds zin šo firmu, kas iekārto darbam ārzemēs? Vai ir kādas sūdzības vai atsauksmes?

к Кирил 07.11.2011

Я работал вместе с Илзочкой летом. Тоже могу показать фотки с рабочего места и подтвердить, что с фирмой всё супер, а те, кто пишут всякую байду, полные дебилы, завистники и идиоты. Пишите мне на мыло, кто не верит, что пишем мы сами, ответим, могу даже встретиться лично. Ответ Сабине: на 100 процентиков уверен, что если бы твоя сеструха обратилась в эту фирму с просьбой подискать другую работу бесплатно, они б не отказали, ведь я так и попал в Best Western - мне не повезло с первым местом, куда меня отправили и потом перекинули меня в гостишку.

L Ligita 07.11.2011

Man ar darba vietu šoreiz nepaveicās, stulbais skots uz mani bļāva, kā trakais, nevarēju mierīgi strādāt, visu laiku staigāja man pakaļ un komentēja, cik slikti es strādāju. Paldies Dieviņam ļāva man nostrādāt visu sezonu un nopelnīt naudiņu mācībām. Dzīves vieta Skotijā nebija dārga un varēju strādāt arī virsstundas, tāpēc nopelnīju diezgan daudz.

R RomaLidkov 24.11.2011

U menja vsjo otli4no. Spasibo firme. Pi6u pro nih, kak obeshal. Bilo paru problemok po 4asti pitanija, kormili sna4ala tolko odin raz v denj, no ja obo vsjom dogovorilsja s 6ef-povarom. Prozivanie v otele normalnoe, po 2 rabotnika v komnate, zivu s parnem iz Vengrii. Rabotajem poka po 38 chasov v nedelju, no k rozdestvu vrode bi obeshajut namnogo bol6e. Ni4ego plohogo ni pro rabotodatelja, ni pro firmu to4no ne skazu, horo6ie, ponimajushie ljudi, vsjo po 4estnomu. Esli u kogo kakie voprosi, mozete mne napisatj, ja otvechu. Proverjaju po4tu raz v nedelju, zdesj s Wi-Fi nebol6ie problemki.

M marekloamko 24.03.2012

Šī gada janvārī sameklēju nva mājaslapā licenzētas darbiekārtošanas firmas, viena no viņām ir alisanda plus. Uzrakstīju ē-pastu, saņēmu tūlītēju atbildi un panesās darbiekārtošana. Vajadzēja aizpildīt angļu valodas testu, apņemties atbildību par savām angļu valodas zināšanām un piekrist firmas noteikumiem.
Pēc pāris dienām Diāna, no firmas man atzvanīja un piedāvāja braukt strādāt uz Velsu, viesnīcā. Piekritu un pat pierunāju vienu no saviem draugiem braukt man līdzi, jo viesnīcai vajadzēja divus cilvēkus.
3. martā ar līgumu uz rokas devos ar savu draugu uz Rīgas lidostu. Tās pašas dienas vakarā jau biju pilsētā Criccieth, no kurienes rakstu šo atsauksmi. Mūs laipni sagaidīja, izmitināja mājā. Pēc dienas jau sākam strādāt. Tagad esam jau pieraduši pie sistēmas, par darba devēju nesūdzamies, ēdināšana laba, internets ir - viss kā bija minēts līgumā, ko mums iedeva Alisandaplus.
Paldies par brīnišķīgo iespēju un perfektu servisu.
Mareks.
Ja kādam vajag papildinformāciju vai netic, ka es esmu reāls:
ē-pasts - mareklomako[at]gmail[punkts]com

P.S.
Noteikti iesaku šo firmu!

A Artursss 06.06.2012

Rakstu, jo apsolīju meitenei no sia alisanda plus - paldies, paldies, paldies par darbiņu! Strādāju viesnīcas restorānā, ni un bankas kontu nokārtoju, alga ir laba, dzīvei pietiek un paliek pāri. 1, 5 nedēļas laikā atpelnīju summu, kas tika samaksāta firmai par pakalpojumiem. Šeit palikšu līdz oktobrim, kā rakstīts darba līgumā. Nākamgad, vasaras laikā noteikti atkal braukšu uz uk tikai ar šīs firmas starpniecību, ieteikšu arī kursa biedriem.

M MurrMyay 25.10.2012

Большусчее человеческое с-п-а-с-и-б-о этому колективу сидела без работы пару месецев в риге немогла найти нечего толковово они меня выручили с этой работой по уборке помесчений имойки посуды в гостинице городе фолкестон теперь точно могу сказать что есть и чесные предприятия которые устраивают на работу зарубеж

L Lailalaila 09.02.2013

Domaju si ir visuzticamaka agentura no visam!
200 Ls, darbu samekleja atri, visu izskaidoja, sazinajas ar darba devejiem. Viss drosi un loti pretimnakosa attieksme.
Paldies jums par to! Nenozeloju, kad braucu tiesi caur Alisanda Plus agenturu, rudeni mainisu darba vietu un domaju atkal braukt tiesi caur so pasu firmu!!

proverka777 10.12.2016

конторка сама себе пишет отзывы смотрю ))

R RitaSolo 14.09.2017

!Работники Алисанды, пишу о вас как обещала! Я довольна работой фирмы, по крайней мере контракт получила от самого отеля из Уэльс и работаю на работодателя, агенству проценты не отстёгиваю, всё что заработала по часам, всё моё, никто меня не кинул, это радует:) Единственный минус это место расположения отеля, до ближайшей остановки 20 минут пешком, но я девушка спортивная, привыкла, хожу-разминаюсь.. Кормят нормально, два раза в день, комнатка отдельная, но маленькая, душ общий, с этим проблем нет, убираемся в душевой по очереди с другим персоналом. Есть парочка гадких работничков-задир, от таких держусь подальше. В целом всё хорошо, претензий нет. Алисанду рекомендую.