Alisanda plus - Jautājums

Vai kāds zin šo firmu, kas iekārto darbam ārzemēs? Vai ir kādas sūdzības vai atsauksmes?

D Dmitrijs 19.04.2011

Esmu aizbraucis kopā ar draudzeni. Strādājam atpūtas parkā Anglijā. Dzīvojam uz vietas - double room. Alga 6.50 stundā, 45-47 stundas nedēļā. Par dzīvošanu maksājam 35 pound-us. Viss, kas bija rakstīts SIA "ALISANDA PLUS" darba piedāvājumos un darba līgumos (tos mums izsniedza jau Latvijā) atbilst patiesībai.

е Елена 20.04.2011

Хотите мнение независимого эксперта?! Моя сестра уехала через Alisanda Plus в северную Англию. Работает в небольшой гостинице, в регистратуре, по утрам помогает в ресторане подавать завтрак. Устаёт, говорит много рабочих часов, но и зарплата соответственно тоже хорошая, т.к. каждый дополнительный час работы оплачивается отдельно. А чаевые делятся на весь персонал гостиницы. Работая в Латвии на гораздо более высокой должности, сестра получала мизерную зарплату. Теперь она может себе позволить купить всё, что она хочет. Трудовой договор она получила в Латвии, он был подписан хозяйкой гостиницы. Всё, что обещала фирма, они выполнили. Никаких претензий, только Respect с большой буквы "R". Кстати, фирма даже проинструктировала сестру, как правильно зарегистрироваться в Англии как легальный работник и получить страховой номер. В общем, я скоро тоже к сестре поеду!:) Ждать пока в Латвии наступят лучшие времена сил нету! А "имеют" нас, извините, не англичане, а Латвийские работодатели, которые не платят нормальную зарплату, ну а работодателей, в свою очередь, "имеет" государство. Думаю, вся страна согласится!:)

M M.44 20.04.2011

Sveika, Alise ! Man arī ir doma tur doties caur šo firmu. Arī interesēja kādas ir atsauksmes un paldies Tev, ka šeit pajautāji!

A Alise 21.04.2011

nu jā kad sazinājos personiski ar šo firmu, jo mekleju darbu esot jau ārzemēs, izklausijās tādi pretimnākošis un laipni. Uzdevu visādus jautājumus kas man interesēja- atbildes izsmeļošas u.tt. Vienīgi tas, ka samaksa par to, kad tiek slēgtas saistības ar darba devēju 200ls, bet tagad jau pārsvarā visām kompānijām tā LV un viņu tagad tik daudz, ka bail kurai firmai var uzticēties, jo nevienam jau nauda zemē nemētājas, lai varētu maksāt tik kompānijām un saņemt NEKO...

J Jānis 28.04.2011

Piemēram, man uzreiz patika, ka nebija nekas jāmaksā, iesniedzot dokumentus. Zinu, ka daudzas firmas prasa no 15 līdz 50 Ls tikai par to, ka iesniedz papīrus un /pat ja darbs nav atrasts!!../ nauda netiek atgriezta. Vienreiz mans draugs tā "aizbrauca" uz Īriju. Tas nav godīgi. Šeit es samaksāju viņiem 200Ls tikai tad, kad saņēmu darba līgumu. Darba līgums bija ar darba devēja parakstu. Tagad strādāju par pavāra palīgu Edinburgas viesnīcā. Esmu apmierināts un jau ieteicu šo firmu saviem draugiem.

A Antra 28.04.2011

Vēlos uzzināt par šo kompāniju vai var iet SIA "ALISANDA PLUS"...

I Ieva 28.04.2011

Urlas-prom!

ю Юлия 29.04.2011

Лично знаю двух людей, кто уехал с помощью "Алисанда Плюс" (мой ребёнок с подругой). Пока кроме позитивных отзывов ничего от ребят не слышала. Оба работают в английском отеле официантами, прекрасный заработок. Ездили к ним в гости недавно, работодатели и хозяева отеля - приветливая семейная пара.
Фирма имеет лицензию, выданную Государственной службой занятости, которая контролирует их работу.
Наученные прежним горьким опытом наших знакомых, мы перед тем как решиться на эту поездку досканально проверяли фирму и в регистре предприятий, и в Государственной инспекции данных, и в Службе Занятости. Везде зарегистрированны, имеют высшее образование, знающие, серьёзные люди. Тем кто сомневается, проверьте на этом сайте: www.nva.lv в разделе лицензированных фирм. Кстати, нам с мужем они очень помогли по юридическим вопросам, они ведь и юридическое бюро, прекрасно разбираются в законодательстве. В жизни не поверю, если кто-то отзовётся отрицательно.

U Uldis 02.05.2011

Manam brālēnam Alisanda+ piedāvāja virtuves palīga darbu: ļ.smags darbs!! virtuvē ir nenormāli kārsti!!! pavāri ir pārāk stingri.. un jāstrādā līdz 54 stundām nedēļā.. bet arī alga viņam 1000 Ls mēnesī un nav jāmaksā par dzīvošanu un ēšanu. Diemžēl, Latvijā nevar nopelnīt tik daudz:-(

A Anita 30.05.2011

Strādāju pansionātā par medmāsas palīgu un esmu ļoti pateicīga SIA "ALISANDA PLUS" par darbiņu.

I Inese 22.06.2011

jaa, man arii viss ok! suudzeeties nevaru. labs darba deveejs un smuka dziives vieta.

д Дима 29.06.2011

Не знаю про работу за рубежом, но вот с дипломной работой мне очень помогли именно в этой фирме. Проверка ошибок, исправления и переводы, те что я заказывал, были отличными.

A Anete 08.08.2011

Pirms kāda laika sarunājām ar ALISANDA PLUS Ltd. personālu: ja mani apmierinās darba vieta Anglijā, noteikti rakstīšu pateicību Internetā. Tagad rakstu: mani pilnīgi apmierina darba vieta Anglijā. Strādāju par ēdināšanas servisa palīgu atpūtas parkā, ir daudz virsstundu, draudzīgs kolektīvs un tiešām superīgie menedžeri. Viss ir ok. Tikai baigi nogurstu no darba, daudz jāstrādā!:-)

J Jasmina 30.08.2011

Nu manas atsauksmes par šo firmu nav labas - melīga un liekulīga - neklausās kādas vajadzības Tu vēlies un ka tik ātrāk Tevi aizsūtīt. Kad sūta prom - neprasa pat lāga vai piekrīti - pati ar visu sazinās - tas nekas tiec vai nē. Informācijas sniegšanas ziņā - viss jāvelk burtiski ārā - lai uzzinātu kas kur un kā. Neiesaku tiešām izvēlēties šo firmu - jo esmu braukusi ar citām un tās ir sniegušas daudzreiz labāku apkalpošanu.

I Ivars 13.09.2011

man sākumā bija dažas problēmas darba stundu ziņā, bet firma uzreiz sazinājās ar darba devēju un visu nokārtoja. neko sliktu par viņiem nevaru pateikt. mani draugi arī ir apmierināti.

S Slavik 31.10.2011

Soglasen v Ivarom, eta firma tebja ne kidajet, a resaet vse voprosi i problemi po mere ih vozniknovenija, mne toze ocen pomogli v trudnuju minutu i za eto ja im blagodaren. Pobolse bi takih kompanij, kotorim ne vsjo ravno, cto s toboj proishodit na rabocem meste. Hotja rabotatj v Anglii tjazelo i ne nado smotretj na rabotu zdesj v rozovih ockah. Kazdij funt dostajotsja ogromnim trudom i dolgimi casami raboti. Ja zivu v Bristole i dovolen svoej ziznju, v derevnjah navernoe pohuze budet.

E Elizabete Platupe 04.11.2011

Ja vot tolko nachala s nimi rabotatj. Nu menja poka ustraivaet skorostj i urovenj ih raboty i otnoshenie. Vot cherez 2 nedelki uletaju i togda napishu, kak i chto. No na nachalnoj stadii - ja dovolna. Diana- molodec:)

. ... 04.11.2011

Nepiekrītiet caur viņiem braukt uz Invernesu!!!
Nedēļā tikai max 20 h dod strādāt, jādzīvo karavānā, aukstumā!
Brauciet labāk paši un meklējiet pa tiešo darbu, nmaksājiet [ar drabu viņiem, jo nenodrošina.

S Sabine 04.11.2011

Neiteiktu braukt caur viniem. Uzreiz var redzet, ka Alisanda pati par sevi raksta pozitivus komentarus. Mana masa aizbaruva uz "Best Western" viesnicu stradat, pec nedelas vinu atlaida, atgriezas majas, Alisanda neko vairak piedavat nevar, bet 200ls panema.

I IlzeS. 07.11.2011

Varu personīgi apstiprināt, ka Alisanda Plus ir normālā firma. Esmu braukusi caur viņiem un strādāju tieši Best Western viesnīcu tiklā visu vasaru un rudeni. Ja kādu atlaida no darba, tad vainīgs ir pats darbinieks. Mūsu viesnīcā arī bija šādi gadījumi.. Ja ir kādi jautājumi, droši rakstiet man uz e-pastu. 100000000000000000000000 reizes apstiprināšu, ka SIA "ALISANDA PLUS" ir lieliskā kompānija. Varu arī parādīt visus dokumentus, ko saņēmu no viņiem: darba piedāvājumu, darba līgumu, National Insurance, ko man palīdzēja noformēt darba devējs un bildes no darba vietas. Tagad arī palīdzēja man ar dokumentiem nodokļu atgriešanai. Liels paldies visam Alisanda Plus kolektīvam (juristam un grāmatvedim LIELS-LIELS PALDIES!!!)