www.sudzibas.lv Alinfo Razvod ljudej

Alinfo - Razvod ljudej

Agenstvo nahoditsja na Perses 16, tam sidit takaja Snezhana, vot ona i razvodit vseh! Denjgi zaplatite i ona vam dast dva nomera ljudej, kotorie sdajut kvartiru, no eti nomera ne otve4ajut!!! Ona pri vas zvonit jakobi i sprashivaet po telefonu "kvartirku sdajote?", no na samom dele, ona delaet vid, 4to govorit po telefonu!!! Takoj CIRK!

Z zito 12.01.2008

Tieši tāds pats scenārijs!!!

Otrs ofiss A. Kalniņa 2!!!

I Ieva 28.11.2008

arī mani apčakarēja tas pats KANTORIS!! steidzami vajadzēja dzīvokli, tāpēc gāju ceļu caur mākleri.. sazvanamies, sarunājam tikšanos.. aizbraucu- kāpņu telpa vien liecina, ka tādā vietā tik mahinātori var strādāt!! tāds pritons tā ēka A. Kalniņa ielā!! Pats labākais jau bija sieviete, kas apsargā liftu-skatās, kas dodas augšup un gan jau ziņo, ja dodas kāds no TV vai policijas..
uzbraucu augšup-telpa smird pēc cigaretēm un grādīgā (vismaz prāts vecenei pietika, lai atvērtu logu)..
aprunājamies, iepazīstos ar līgumu- jau tad sāk likties, ka kaut kas nav labi, bet dzīvoklis vajadzīgs-tāpēc parakstu līgumu.. tjipa manā klātbūtnē ar lielām mokām sazvana, kaut kādu sievieti, kura it kā izīrējot pa lēto 2 ist. dzīvokli..tjipa jau uz to vakaru sarunājam tikšanos...nu, ko jāsteidzas jau uz mājām, lai paspētu satikties ar "topošo/potenciālo" saimnieci...
... nav jau īpašu, ko rakstīt-tad, kad man jāsatiekas ar to "saimnieci", viņai pēkšņi izlādējas telefons!!!

Manas domas ir tādas, ka tur darbojas riktīga afēristu banda, kas savā starpā čakarē cilvēkus-tjipa darugi, kas dala saviem klientiem viens otra numurus un tiklīdz jāiet uz tikšanos ar "upuri", padod viņam ziņu, ka nevarēs tikt, jo redz ir steidzamas darīšanas..

viens secinājums-katram savs laiks- aitām ir mācība mācīties no kļūdām, bet cirpējiem iesaku uzmanīties- ilgi nevarēs uz citu nelaimes priecāties!!!

J JurisJurists 19.08.2009

Vēl viens links ar sūdzību par šo firmeli:

J Jūsuvārds 05.01.2010

Šodien pēc vizītes uz šo iestādi radās vēlme apskatīties ko par šo firmeli mums " stāsta" sudzibas.lv. Šo te jau ierakstīju pie citas sūdzības:
" Šodien gadījās apmeklēt šo kantori. Arī no manīm šīs firmas darbiniece vēlējās iekasēt 40 Ls. Sarunas gaitā pat tika sastadīts apšaubāms " līgums", kuru atteicos parakstīt pirms to apskata kompetentāka persona par mani, jo iepriekš ir bijusi nepārak veiksmīga pieredze darījumos ar mākleriem. Prasīju, lai vispirms iedod " līguma" paraugu, lai to varu paradīt speciālista apskatei, uz ko firmas darbiniece samērā asi reaģēja - tas neesot iespējams tāpēc, ka uz līguma esot šīs firmas zīmogs, rekvizīti un īpašnieka dati ( interesants iemesls, vai ne?). Nevaru nepieminēt arī firmas darbinieces attieksmi pret potenicālo klientu - nelaipna. Tiem kurus šī firma ir "piečakarejusi", iesaku griezties Paterētāju tiesību aizsardzības centrā, jo uzskatu, ka kaut kāda veida ir jācīnās pret šāda veida nelikumībām!"

Brīnos kāpēc vēl šī bodīte nav aizklapēta ciet!