www.sudzibas.lv Alfa Motors auto iesmērēšana

Alfa motors - auto iesmērēšana

Iegādājos šajā salonā automašīnu, pārdevējs apgalvoja,ka auto ir labā stāvoklī, nav nekādu defektu. Taču pārdevējs bija pret auto izmēģināšu izbraucot ārpus salona teritorijas, aizbildinoties ar to,ka automašīna nav apdrošināta. Pa placi pabraukājot bija grūti konstatēt defektus mašīnai, jo nebija iespējas uzņemt pietiekami lielu ātrumu.
Mašīnu iegādājos un braucot mājas pa šoseju,sapratu,ka knapi tikšu līdz mājai, auto vienkārši apstājās un vairs nebija iedarbināms, to ar treileri bija jātransportē uz servisu. Rezultātā izrādās, ka automašīnai jāmaina visa degvielas pedeves sistēma - sūknis, bāka, filtri,utt. Remonts izmaksāja vairākus tūkstošus LVL. Auto salons, protams nekādu atbildību neuzņēmās, visas apsūdzības noraidot. Lieki teikt,ka visi taču saprot,ka šādi defekti mašīnai nerodas vienas dienas laikā,tas notiek ilgstošā laika periodā, un auto salons pārdodot automašīnu, zina tās patieso stāvokli... bet NOKLUSĒ, un klaji melo, tā teikt "iesmērē".

U