www.sudzibas.lv Alfa Motors Samelo visu, kas ienāk prātā, lai pārdotu

Alfa motors - Samelo visu, kas ienāk prātā, lai pārdotu

Neiesaku sadarboties ar Alfa Motors placi.
Ļoti iepatikās auto un vide kādā tas tika pārdots. Taču cena bija augstāka par vidējo, kad prasīju kapēc tā, man piesolīja:
* lietotu ziemas riepu komplektu (ja jau tiek glabātas, tad pieņēmu ka gan jau vēl pēdējo sezonu braucamas būs)
* ka mašīna esot pārbaudīta un visām alfamotors mašīnām tiek dota 3 mēn. Garantija
* ka esot pilna servisa grāmatiņa
* ka esot cits pircējs jau rindā, jo lieliska komplektācija (šo teica tapēc ka vilcinājos, mēģinot diagnostikas laikus sarunāt ar savu servisu)

ar to man pietika, nopirku. Un tad patiesība:
* riepas bija metamas
* servisa grāmatiņa pēdējos 4 gadus nav pildīta
* pēc mēneša auto dators ziņo, ka jāveic apkopi (veicu pie savējiem, kur tad arī identificējām visas kaites)
* alfamotors garantijas remontu tām kaitēm pieņēma, sāka labot, bet tad pēkšņi manā gadījumā tomēr neesot garantija - nācās visu pašam samaksāt.
* varu derēt ka tas rindā stāvošais pircējs arī neeksistēja

piebildes:
* manuprāt vislabāko līzinga banku un mani pārstāvošo draudzīgo/zinošo speciālistu pirkšanas brīdī pārdevējs nolika
* nekad, kad mans serviss varēja veikt diagnostiku pārdevēja pārstāvji nebija pieejami, lai atvestu auto uz diagnostiku
* pirkšanas process tika lieki ievilkts uz 2-3 dienām, jo paraksttiesīgā persona neesot uz vietas - un tad kad uzradās bija tāds aizdomīgs, nervozs, uzbrūkošs tips
* esam jauka ģimene, biju apskatīt auto kopā ar sievu un mazo meitiņu - tas viņiem netraucē bez jebkādas ētikas domāt tikai par maksimālu naudas izspiešanu

Papildināts gatis2 11.09.2018

Auto bija 6-7 gadus jauns. Garantiju man minēja katru reizi uz vietas esot un katru reizi, kad mēģināju diagnostiku sarunāt.

G

Z zilais valis 11.09.2018

Es saprotu, ka jaunam cilvēkam bez ģimenes naudas vēl nav īpaši daudz, un ir pieļaujams braukt ar ne tik jaunu un ne tik uzticamu lietotu auto, bet ģimenes cilvēkam savas sievas un meitiņas drošībai gan būtu jābūt pirmajā vietā.

G gatis2 11.09.2018

Auto ir labs un labi kalpo ģimenei, bet tie no kuriem pirku varēja būt citi. Problēma ir tikai naudiskā izteiksmē un pārdevēju attieksmē.

C critical thinker 11.09.2018

pag, vali? kas tām lietotajām notiek - gāžas apkārt uz līdzenas vietas, riteņi krīt nost, pati mašīna kož sievai un bērniem?

really? 11.09.2018

Otru riepu komplektu pirms pirksanas kaa lunis neprasiiji lai parada vai vienkarsi esi lunis un pirms naudas izdosanas kipa neredzeeji,ka tik sliktas? Ko lai saka, tak pats saproti,ka vienkarsi, klasiski iekriti uz paardosanas trika- tada dziive!

Z zilais valis 11.09.2018

Lietots auto ir loterija jauniešiem. Pieaugušiem ģimenes cilvēkiem tomēr jau vajadzētu būt citai vērtību skalai.

G gatis2 12.09.2018

Loterija ir tad ja nerēķinies ar riskiem. Man viss bija plānots un veikts apzināti. Finansiāli izdevīgāk ir būt otrajam auto īpašniekam. Manuprāt loterija ir pērkot pavisam vecu (9+ gadi) un aizdomīgi lētu.
Kā jau teicu auto ir lielisks - par to sūdzību nav.

G gatis2 12.09.2018

Really, iekritu gan. Bet tāpat kā valis nesaproti, ka es tikai dalos ar pieredzi, lai citi zin, nevis sūdzos kā man viss slikti. Nelasīji konkrēto un konstruktīvo sarakstiņu bez nekādām bērnišķīgām emocijām? Mans mērķis bija brīdināt citus tādus kā es.

Otrs riepu komplekts nebija uz vietas. Dabūju tikai pēc nopirkšanas. Mācība - kamēr neesi pārbaudījis, tikmēr jāpieņem ka tādas neeksistē nemaz.

Z zilais valis 12.09.2018

"Ļoti iepatikās auto un vide kādā tas tika pārdots." Ja tas ir KONSTRUKTĪVI... Muahahaa. Autor, Tu te mētā "fiziķi", bet esi "liriķis"