www.sudzibas.lv Alfa Motors iesmērēja auto ar sačkarētu dzinēju.

Alfa motors - iesmērēja auto ar sačkarētu dzinēju.

2017.gada janvārī Alfa Motors SALONĀ iegādājos SAAB 9-5 1,9 tid , sākumā likās labs,apskatiju, nopētiju cik var, parbaudiju krāsas biezumu, itkā viss ok. nākošajā diena pazuda sajūgs, ok tur viņi atsūtija evakuātoru un bez maksas sataisija, izrādijas tads sīkums un pēc tam viss bija ok.
Un tad pēc divām nedēļām sākās jautrība. Pazuda jauda, knapi līdz 90km/h ieskrējās, pa soseju ja vajadzeja kadu apdzit nemaz nedomā.Auto nopirku pa krietni augstāku cenu ,kāda bija vidēja, un vispar visas viņu miskastes ir dargākās Latvijā. aizbraucu uz Alfa motors, čaļi saka ka DPF filtrs ciet, nu ta čaļi sataisija, normali pabraucu kādas 2 dienas, kad viss saakaas no gala, vedu atkal, saku lai sataisa visu ka vajag jo man tak garantija, nedelu nostaveja, un ka izradas neviens neko nebija darijis, jo tak servisa vaditajs atvalinajumaa, un parejiem nav ne jausmas kapec stav ta masina,vien vard sakot pasutija mani dēt.
man tas viss apnika un domaju ka jaaizved pie citiem meistariem, un ko tur uzzinaju tas bija vaaks, ka vini garanteja , kad auto ir ideala stavokli, vismaz skati gan uz pirmo dabuju, un gada laika vel sekoja lieli ieguldiju lai varetu normali braukt, dpf tītīšana, sprauslu remonts kloķvārptas saļņika maiņa, un beidzot vēl turbīnas maiņa jo redz veca bija pa lēto ar ķīniešu detaļam sataisīta Lietuvā, un vēl naca klajā tas ka no vaci'jas tas auto bija atnācis ar motora defektu(bija joņojis motors)
neiesaku tur iegādāties auto, sliktas mašīnas slikts serviss, un garantija tik tāds burtu salikums viņiem! Pirmā un pedējā mašīna ko tur iegadājos, un citiem ar neiesaku!