alfa balts krekls(mywear) - nepareizi

es samaksaju tiko 10Ls par so kreklu savam darba vajadzibam. atinot man ne tikai nacas to atirit no dazadu citu krasu diegiem, ta kvalitate ari bija viena no letakam ko jus spejat iegadaties musu latviesu tautai. man ir zinasanas sai svera un ticat ja butu biku labaka kvalitate, cilveki butu daudz apmierinataki ar jusu sniegtiem pakalpojumiem. to ka vini neciena savu darbavietu , tas skaidrs. bet tad ka jus mus redzat!!!
noperkot,samaksajot pa biku kvalitativaku preci ir tik biku vairak japiemaksa un pie ta apcenojuma pa kuru jus ieperkat un pardodad, actajot so cenu 10Ls jums vel gana daudz paliks pari un ari jusu klijetiem bus patikamaks noskanojums. mums jau ta neklajas labi, davai netirgosim sudus musu cilvekiem.

ar cienu E. Berzins

E

E edgars12 06.06.2013

nepiekritu jusu darbibam, atrodot viss letakos preces musu tirgum

Nandia 07.06.2013

Pērkot preci jūs to aptaustat un izpētat un jums ir izvēle - pirkt to, vai nē! Ja redzat, ka prece nav atbilstoša cenai, nu EJAT UZ CITU VEIKALU !!! Es nesaprotu kāpēc pērkat kaut ko ar, ko neesat apmierināts !?! Muļķīgi tak pēc tam par to žēloties.

E edgars12 08.06.2013

runa iet par lielveikalu ALFA(((RIMI)))

Nandia, man loti zel ka tu nesaproti ko es saku. iepakojums ir glits, bet ta kvalitate atverot ir tas kas mus pircejus neapmierina. un ta runa ir par to lai sie lielveikali neperk musu tautai viss letakos sudus, ko ir iespejams iegadaties pasaules tirgu. jo zinot tas iespejas un cenas par kuram tiek iegadatas tas preces un par kuram tiek pardotas, tad pelna ir nenormala liela. ja vini tik piemaksatu tas dazas kapeikas vairak labakai kvalitatei, tad i viniem butu labi i mums.

Nandia 08.06.2013

Par lielveikalu tavā sūdzībā nav nekas minēts. Tad tā arī vajag rakstīt - RIMI Alfa !!!