Aleksandrs Sergejevs - Masāža

Mūsdienās ļoti populāras ir visdažādākās masāžas. Apmeklēju SPA salonu 'Debri cosmetics' Ģertrūdes ielā 64a, lai izbaudīdu šokolādes masāžu. Masāžu veica masieris Aleksandrs Sergejevs. Pirms tam vairākkārt esmu bijusi uz masāžam un ļoti labi zinu, kuras robežas masieris/-e nedrīkst pārkāpt. Masāžas laikā masieris Aleksandrs masējot aizskāra intīmās ķermeņa daļas. Un man viņam bija jāaizrāda, ka ētikas kodekss ir pārkāpts. Vēlos brīdināt visas sievietes, ar ko ir jārēķinās, izvēloties masiera Aleksandra Sergejeva masāžas pakalpojumus.

Likumsargs 16.01.2013

Ziniet, kas mani šajā sūdzībā visvairāk tracina?
Tas, ka katra būtne, kurai nav izdarīts kaut kas pa prātam uzreiz ir tādas konkrētās profesijas vai nozares speciālists, ka vemt gribās! Man ar sanāk darbā saķerties ar šādiem gudrīšiem!
Viss šajā sūdzībā būtu labi, ja nebūtu iekšā teksts "...esmu bijusi uz masāžam un ļoti labi zinu...".Kā Jūs varat pārzināt konkrētu profesiju? Un šādu gudrīšu atrodas vai ik uz stūra! Nu rakstiet sūdzību, bet nekad neuzrādiet, ka jūs jau ziniet labāk! Kaut vai tikai tāpēc, ka kādreiz var sagadīties, ka trāpīsaties pie kārtīga profesionāla un katrs sevi cienošs profesionāls jūs noliks pie vietas ar visām jūsu zināšanām! Nevajag sevi pārvērtēt!!!

S Sintija853 16.01.2013

Nav jabut konkretas specialitates lietpratejam, lai zinatu, ka klasikajas masazaas intimas kermena dalas masieris neskar. Un tiesi par to bija stasts. Jus tacu, piemeram, pasutot melnu kafiju, kura tika atnesta ar pienu, ari atri vien attapsieties, ka tas nav gluzi tas, ko pasutijat un iebildisiet. Ta ka, Likumsarg, nakamreiz lasam uzmanigak!
P.S. Vai tik te nav vairak pie vainas fakts, ka darba jums jasatiekas ar gudrishiem, kas maca jus dzivot.

M Medus 01.05.2013

ja reiz tā, tad kāpēc negriezāties pie salona administrācijas ?

A austraskoks 28.05.2013

Esmu masiere, un ir skaidrs, ka šis masieris ir pārkāpis profesionālās ētikas noteikumus. Pie tādiem noteikti nedrīkst iet, un ir ļoti labi, ka tiek nosaukts vārds un uzvārds. Arī man divas reizes ir gadījies, ka masieris sāk palaist rokas, iedomājušies esot, ka man varbūt patikšot erotiskā masāža... Vienkārši slimi cilvēki...