Aleksandrs Šamanovs/ Александр Шаманов - Вор и аферист

Aleksandrs Šamanovs! Viņa tālruņa numurs ir 28 .24.29. ,48 dzīvo Imantā, slokas ielā viņa māte sauc lena dzīvo kopā ar viņu tur ir arī viņa vecmāmiņa arī dzīvo ar viņiem.
Es nekad neesmu rakstījis šādu sūdzību, bet es nevilcinoties to darītu par šo cilvēku. Šis vīrietis strādāja pie mums dienestā. Viņš mūs vairākas reizes aplaupīja un autostāvvietā nozaga automašīnas, un viņu pieķēra, lūdzot mūs neziņot par viņu policijai. Viņš pārmeklēja manu skapīti un nozaga naudu. Un mani paziņas viņu pieķēra vairāk nekā vienu reizi. Un vairāk nekā divas reizes. Es arī dzirdēju, ka viņš zog draugu un paziņu naudu un visu, kas vien ir redzams. Tas, protams, nav sūdzība. Es tikai vēlos brīdināt cilvēkus par vīrieti, no kura jāuzmanās, lai viņš jums kaut ko nenovāktu. Šim cilvēkam nav labi. Viņam nepieciešama tūlītēja palīdzība vai izolācija. Es tikai vēlos jūs brīdināt par bīstamu personu.

Aleksandrs šamanovs Александр шаманов! Номер его телефона 28 .24.29. ,48 живет в Иманте на улице Слокас мать его зовут лена живет с ним же есть еще его бабушка тоже живет с ними же.
Никогда не писала подобные жалобы, но для этого человека не поленюсь. Работал у нас в сервисе этот человек. Обворовал нас несколько раз обворовывал машины на стоянке потом его поймали. Он умолял чтоб не подавали заявления в полицию. Лазил по моему шкафчику и воровал деньги. Причём мои знакомые его уже ловили не раз. И не два. Так же я слышала что он ворует у друзей и знакомых и деньги и все что попадается ему на глаза. Занимает деньги и не отдает. Это не жалоба конечно. Я просто хочу предупредить людей о человеке с которым надо очень остерегаться чтоб он у вас что то не стащил. У этого человека не все порядке. Ему срочно надо помощь или изоляция. Очень хочу предостеречь, об опасном индивидуме.

Komentāri (1)

Jānis Resnais 04.07.2021

Tie kas apzog un uzmet savējos ir "žurkas".

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes