Rovico / Alcoscan.lv - Bojajums

Labdien!

Jau sen plānoju nopirkt sev alkometru un beidzot nopirku sev alcoscan alkometru. Katrus 6 mēnešus atdevu alkometru uz kalibrēšanu. Vienu reizi es aizmirsu pēc 6 mēnešiem atdot un atdevu pēc 7 mēnešiem, pēc divām nedēļām man atnāk atbilde, ka alkometrs ir bojāts un viņu vairs nevar nokalibrēt un viņu var mest miskaste. Piezvanīju un alcoscan un pajautāju kāpēc tā, uz ko man atbildēja, ka ja katrus 4-6 mēnešiem neatdosi alkometru uz kalibrēšanu, tad tur kaut kas oksidējas un viņu vairs nevar nokalibrēt. Un garantija darbojas uz alkometru tikai 6 mēnešus. Sanāk ja tu nopirki alkometru un pēc 6 mēnešiem neatdevi viņu uz kalibrēšanu, vari mest viņu miskastē. Kaut kāds stulbums. Rekomendēju vairākas reizes padomāt, pirms pirkt alkometru pie “Rovico Alcoscan”. Es pie viņiem jau otro reizi, točno nepirkšu.

Atbilde no Alcoscan.lv Support Pārstāvja atbilde 12.04.2016

Labdien!

Ikvienam alkometram (Vai tas ir Alcoscan vai jebkādas cita zīmola alkometrs) ir nepieciešams veikt kalibrēšanu, lai alkometrs rādītu precīzi, kā arī, lai tā sensors ilgstoši darbotos. Līdzīgi, kā ar mašīnas eļļas maiņu, kas ir jāmaina pēc noteikta intervāla. Alkometram ir nepieciešama gan apkope - kalibrēšana, gan, tāpat, kā ikvienai citai elektroniskai un/vai tamlīdzīgai ierīcei ir savs kalpošanas ilgums. Nekas nav mūžīgs.

Alkometram kalibrēšana ir paredzēta pēc noteikta intervāla (jūsu alkometram - līdz 6 mēnešiem), kā arī no lietošanas un uzglabāšanas apstākļiem. Ikviena ierīce ir jālieto saskaņā ar lietošanas instrukciju. Alkometra sensors nespēj darboties pareizi bez kalibrēšanas un to laicīgi nekalibrējot, vai nelietojot saskaņā ar lietošanas instrukciju, var rasties bojājumi alkometra sensoram. Gadījumā, ja sensors ir sabojājies, ir iespēja šo sensoru nomainīt. Neviena ierīce nav jāmet 'mistkastē'. EATA apstiprinātie Alcoscan alkometri ir remontējami un labojami, pat, ja nav ievērots kalibrēšanas laiks vai citi lietošanas instrukcijā norādītie punkti un ierīces sensors kāda no šī apstākļa dēļ ir sabojāts.

Ja vēlaties alkometru, kuru ieteicams kalibrēt reizi gadā, jāizvēlas alkometrs ar elektroķīmisko sensoru. Šāda alkometra cena ir robežās no 150-700 eur, atkarībā no nepieciešamajām funkcijām (lietošanas mērķim), precizitātes un citām īpašībām.
Piedāvājuma klāstā ir arī policijas alkometrs, kura mērījumi ir derīgi pierādījumiem tiesā.

Katram ir sava brīva izvēle, kādu alkometru iegādāties, vai alkometru kalibrēt vai nekalibrēt, vai remontēt vai neremontēt.
Iesakām kalibrēšanu veikt noteiktajā laikā, lai mērierīce kalpotu ilgi un rādītu precīzi.
Vienīgā mērierīce, kas nav jākalibrē ir mehāniskais lineāls.

Par alkometra precizitāti jebkurā laikā varat pārliecināties, atbraucot pie mums uz laboratoriju un to pārbaudot.
Mūsu laboratorija strādā pēc Bureau Veritas ISO standartiem un garantējam augstāko kvalitāti.

Lai droša braukšana, bez promilēm!

Papildināts Antonsp 12.04.2016

Pirmkārt, meitene pie Alcoscan stenda teica ka neko ar viņu jau nevar izdarīt.
Otrkārt lietošanas instrukcijā ir pavisam cita informācija:
Zem sadaļas “SVARIGI” nekas nav minēts par to, ja uzreiz pēc 6 mēnešiem nenokalibrēsi alkometru, tad pēc tam jau viņu nevarēs nokalibrēt.
Zem sadaļas “kalibrēšana” ari nav tas minēts. Ir rakstīts – “Lai nodrošinātu mērījumu precizitāti, alkometram ik pēc 4-6 mēnešiem nepieciešams veikt kalibrēšanu”. Nav rakstīts ka sensors uzreiz sabojāsies(ka mana gadījumā). Ir rakstīts tikai tas, ka ja alkometrs ilgu laiku netiek kalibrēts un iekavas – vairāk par gadu, tad palielinās risks, ka tiks bojāts sensors.
Līdz ar to, Jūsu vardi atšķiras no informāciju lietošanas instrukcijā.
Es visus lietošanas instrukcijas punktus ievēroju, bet sensors vienalga ir sabojāts. Kāpēc tā?
Un situācijā ar mašīnu, ja tu nenomainīsi eļļu laikā, dzinēju mašīnai nevajadzēs mainīt.

Atbilde no Alcoscan.lv Support Pārstāvja atbilde 01.06.2016

Ja runājam par īsto alkometra modeli, kurš ir jums? (Ar pusvadītāja-oksīda sensoru) tad, instrukcijā rakstīts - Lai nodrošinātu mērījumu precizitāti, alkometram ik pēc 4-6 mēnešiem (vai līdz 150 pūšanas reizēm) nepieciešams veikt kalibrēšanu. Ja alkometrs tiek lietots ļoti intensīvi, ierīci ieteicams kalibrēt ik pēc 3 mēnešiem.

Kā arī instrukcijā rakstīts - Alkometra sensors ir detaļa, kas ekspluatācijas rezultātā nepārtraukti nolietojas, tāpēc ražotājs un „Rovico” tam ir noteikuši 6 mēnešus ilgu garantijas periodu, skaitot no preces iegādes dienas.

Ja nav bijis iespējams alkometru saremontēt, tad mūsu pārdevējas un arī servisā, piedāvā ar papildus atlaidi iegādāties jau spēcīgāku alkometru (ar elektroķīmisko sensoru). Vai arī tādu pašu alkometru ar atlaidi, jo, ja jāveic ir gandrīz visu detaļu nomaiņu, tad servisa cena var sasniegt alkometra cenu. Un šajā gadījumā vienmēr piedāvājam par izdevīgāku cenu iegādāties kaut to pašu modeli par izdevīgāku cenu nekā remonta cena.

Atvainojamies, ja radusies kāda nesaprašanās starp Jums un mūsu darbinieku. Vienmēr varat uzzvanīt uz mūsu ofisu speciālistam, kurš visu jums izskaidros vēl plašāk un piedāvās vislabāko risinājumu. Vai arī atbraukt ciemos pie mums Dārzciema ielā, lai visus jautājumus un situāciju izrunātu un atrisinātu! :)

Veiksmīgu jums dienu, un priecāsimies palīdzēt un atrisināt sasāpējušos jautājumu.

Jūsu Rovico

A Antonsp 12.04.2016

Pirmkārt, meitene pie Alcoscan stenda teica ka neko ar viņu jau nevar izdarīt.
Otrkārt lietošanas instrukcijā ir pavisam cita informācija:
Līdz ar to, Jūsu vardi atšķiras no informāciju lietošanas instrukcijā.

S safety 20.05.2016

Всё зависит от того какая модель алкометра у вас была в пользовании и сколько лет.
Сенсор мог просто потерять чувствительность в момент производства процесса калибровки, хотя до этого, как то работал или дрейф чувствительности сенсора мог уйти за пределы восстановления. Срок калибровки не играет ни какого значения, это фирма просто хочет получать от вас постоянный доход, хотя на точность измерения это влияет. Все сертификаты указанные на сайте Rovico - это просто фикция для заблуждения покупателя, так как все эти устройства, даже самые дорогие не подкреплены настоящими сертификатами контроля качества как измерительного средства, даже те которые называются якобы для полиции. Весь вопрос в цене, за какие деньги вы хотите обеспечить себе качество контроля..................

A Alcoscan.lv Support Pārstāvja atbilde 01.06.2016

Cienījamais konkurent. Par nepatiesiem vārdiem (negodīgu konkurenci) ir likumā paredzēta atbildība. Iesakām uzmanīties ar nepatiesu apmelošanu. Nezināšana par sertifikātiem un to nozīmi (tajā skaitā par tipa apstiprinājuma sertifikātu un akreditētas laboratorijas verificēšanas sertifikātiem, kas attiecas uz mūsu piedāvāto policijas alkometru), neatbrīvo jūs no atbildības.
Veiksmi darbā!

I irinastas 17.08.2017

Хочу так же сказать о фирме “Rovico Alcoscan”.Отдала на калибровку- через неделю позвонила: ответ был -вы в очереди, через неделю еще раз позвонила: ответ- через пару дней будет готов. Звоню еще раз -в итоге прошло 3 недели: ответ -а я вам звонил {хотя не было ни каких звонков} .В результате заявили ,что кроме калибровки надо ремонт сенсора и загнули цену почти как сам алкометр{ у меня был не из дорогих 59 евро}.Конечно я отказалась-впечатления о фирме ужасные, обслуживание тоже никому не советую.

A Alcoscan.lv Support Pārstāvja atbilde 18.08.2017

Labdien!
Atvainojamies, ka jums bija jāgaida ilgāk kā standarta noteiktais kalibrēšanas laiks un laborants nebija paziņojis, ka sakarā ar neparedzētu ļoti lielā sagatavojamo alkometru skaitu tajā periodā, servisa darbs iekavēsies.
Tagad esam atjaunojuši un uzlabojuši servisa laika kvalitātes standartus un rūpēsimies, lai šāda situācija neatkārtojas.
Lai nebūtu strīdi par to vai ir zvanīts, vai nav - arī izejošie zvani, kuri netiek 'pacelti', tiek fiksēti.

Sensora maiņa Jūsu alkometram maksā 30,00 EUR ar PVN. Kā atvainošanos par ilgo gaidīšanu, piedāvājam jums šo sensora maiņu kopā ar kalibrēšanu veikt ar 50% atlaidi, kas Jums izmaksās tikai 15,00 EUR ar PVN.

Cerot uz sapratni,
ROVICO LATVIA

S safety 28.03.2018

Лучше покупайте профессиональный алкометр, надёжно, надолго, да дорого.

D dentists 28.03.2018

Sveiki!

“Rovico Alcoscan”. gribēju nedaudz pakomentēt ,augstāk rakstīto ar savu komentāru par savu pieredzi ar šo uzņēmuma attieksmi pret klientu!

Uzņēmuma darbinieks 28.03.2018 mēģināja nokalibrēt 3 gadus nekalibrētu alkometru ,kuru biju iegādājies pie šī paša uzņēmuma“Rovico Alcoscan”. Pēc 10 min darbības darbinieks informēja: sakarā ar instrukcijas neievērošanu alkometru nav iespējams nokalibrēt ,jo ir bojāts sensors,līdz ar to, ne ar ko Jums nevaram palīdzēt!

Darbinieks nepiedāvāja salabot alkometru ,vai iegādāties jaunāku ar ievērojamu atlaidi ! Un tādi alkometru modeļi kā man vairs pārdošanā nebija!

Es ierosinātu uzņēmumam pirms nodot klientam alkometrus likt pircējam uz vietas izlasīt instrukciju un parakstīties, ka viņš ir informēts par to ,ka ja pircējs neatnesīs ražotāja norādītajā termiņā iekārtu uz pārbaudi (kalibrēšanu ) ,tad iekārta ir neatgriezeniski bojāta!
Vēl labāk būtu ja uzņēmums izsūtītu īsziņas , e-pastus vai pat apzvanītu klientus un atgādinātu par kalibrācijas termiņa pienākšanu un atkārtoti pabrīdinātu ,ka iekārta tiks neatgriezeniski bojāta ,ja neveiks kalibrāciju!

šādu atgādināšanas metodi veiksmīgi piekopj OCTA tirgotāji , es domāju ,ka nevienam par šādu brīdinājumu nevar būt pretenzijas!

Protams ,ka “Rovico Alcoscan” var atrunāties ar to ,ka tas nav mūsu pienākums, un uzņēmumam ir labāk, ja klients aizmirst par alkometra regulāru kalibrāciju ,jo mums ir izdevīgāk tirgot jaunus alkometrus nevis remontēt vecos ,jo par remontēšanu atkal ir jāmaksā meistaram par darbu un detaļām.

īsāk sakot tā vairak ir rekomendācija nevis sūdzība!

ar cieņu Jūsu bijušais klients!

A Alcoscan.lv Support Pārstāvja atbilde 28.03.2018

Labdien!

Pateicamies par jūsu viedokli.

Uz katra Alcoscan alkometra ir uzlīme ar norādi, kad ir veikta kalibrēšana un kad jāveic atkārtota kalibrēšana, kā arī precīza informācija par lietošanu ir aprakstīta lietošanas instrukcijā.

Par Jūsu minēto sistēmu par kalibrēšanas atgādinājumu - jā, šāda sistēma Rovico uzņēmumā ir ieviesta un darbojas vairākus gadus. Ņemot vērā datu apstrādes un uzglabāšanas likumu, diemžēl, tikai tie klienti, kuri ir rakstiski ar savu parakstu piekrituši šādām darbībām, saņem atgādinājumus par kalibrēšanas termiņa tuvošanos.

Uzklausījām Jūsu viedokli arī klātienē, un sarunā neļāvāt nemaz tikt līdz piedāvājumam par citas ierīces iegādi ar papildus atlaidi, jo . (jā arī, šādu versiju piedāvājam, ja kāds vēlas mainīt alkometru uz cita alkometra modeli, vai, ja nepareizas lietošanas un vai ekspluatācijas dēļ mērierīci vairs nav iespējams salabot, tad arī piedāvājam iegādāties jaunu iekārtu ar papildus atlaidi).

Tā, ka arī Jums piedāvājam šādu iespēju. Ja interesē piedāvājums, lūdzu, sazinieties ar mums, zvanot uz Rovico uzņēmuma tālruni.

Vēršam uzmanību ikviena alkometra lietotājam - atcerieties par savlaicīgu alkometra kalibrēšanu, lai mērierīce kalpo ilgi un precīzi.

Rovico Latvia

C Client07 27.08.2018

Вот здесь согласен. История та же. Отдал калибровать - звонят - сделать нельзя - долго не калибровали - сканер умер. Продадим вам со скидкой новый.

Ну ок, на сканере была наклейка.

Но кто обращает внимание на наклейку? При покупке НЕ БЫЛО сказано, что сканер УМРЕТ, если его не калибровать.

Мы живем в 21 веке. При покупке надо брать телефон или хотя бы мейл и автоматически рассылать сообщения о необходимости калибровки. И тогда у вас будет меньше жалоб и больше довольных клиентов.

S Siiv 16.03.2019

Mana pieredze ar Rovico alkometriem, neiesaku nevienam iegādāties šis kompānijas produktus, jo pie kalibrēšanas apčakarēs. Drizāk nevis kalibrācija bet verifikācija. Es labāk braikašu ar taksi, tas būs lētāk. Negribu daudz izplūst ar rakstīšanu.

M Mārtiņš Purgailis 05.04.2022
Slikts serviss

Darbiniekam attieksme pret klientu vienaldzīga,nieintresētība risināt problēmu.
Sajūta tāda,ka atvainojiet ka es jūs vispār traucēju!
PS.ieteikums palikt mājā ja nav garastāvoklis-jūs bijājat firmas reputāciju ne savu!

S Sudzibas.lv Admin 06.07.2022

A Alcoscan.lv Support Pārstāvja atbilde 06.07.2022

Labdien!

Mūsu uzņēmums darbojas pēc ISO 9001:2015 kvalitātes standarta. Tomēr, vienmēr pastāv arī cilvēcīgais faktors, kā arī jaunu darbinieku faktors.

Ja Jums ir gadījusies kāda nepatīkama situācija, lūdzu, par to mums rakstīt uz [email protected] un pēc iespējas ātrāk izskatīsim un atbildēsim, atrisināsim.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

E Erikito 21.06.2022

2 gadus atpakaļ nopirku vienu no tā laika dārgākajem modeļiem, A klase...240 €..Pagāja 2 gadi un 2 mēneši, tas pats stāsts...Ilga saruna par sensoru, nepareizu lietošanu u.t.t. Iztecēja sensors...Kas tā par kvalitāti? Un pērkot aparātu pārdevējs nevienu vārdu nesaka, ka tam sensoram ir tikai 6 mēn garantija 😳Kas ir pret Latvijas likumdošanu...Ne velti viņu firma ir piereģistrēta Igaunijā...Sūda kantoris...🐷

A Alcoscan.lv Support Pārstāvja atbilde 06.07.2022

Ikviens alkometrs ir jākalibrē reizi 6-12 mēnešos atkarībā no alkometra veida.
Policijas alkometri ir jāverificē pēc LR likumdošanas reizi pusgadā. Ja kalibrēšana netiek veikta, ierīces lietotājs pakļauj riskam savu alkometru ātrāk nolietoties un sabojāties, kā arī šī alkometra mērījumi var būt neprecīzi. Nekalibrējams ir tikai lineāls. Alkometram ir dažāda tipa sensori, kam nepieciešama regulāra kalibrēšana, kā arī jāievēro viss lietošanas instrukcijā norādītais.

Un neviena ierīce nav mūžīga. Jo labāk un pareizāk par savām ierīcēm rūpēsieties, jo ilgāk alkometrs kalpos.
Iesakām rūpīgi izlasīt lietošanas instrukcij un arī to ievērot un jūsu alkometrs kalpos daudzus gadus.

Rovico Laboratorijas ir akreditētas pēc ISO 17020 standarta un darbojas pēc augstākās kvalitātes.

Turklāt, par jūsu publiskajiem apvainojumiem/neslavas celšanu, iesakām iepazīties ar LR likumdošanas Krimināllikuma 157. panta 2. punktu.