Alcoscan.lv - Alkometri

Sveicināti, man ir aizdomas, ka Alcoscan vai uzņēmums Rovico negodprātīgi darbojas, jo alkometrs kurš pirkts 22.06.2019. Par 102. 50 eu, pēc pirmās reizes nodošanai uz kalibrāciju, sāka dzīvot savu dzīvi, vienkārši uzkārās aiznesot uz veikalu pārdevēja apskatīja nomainīja baterijas (par kurām maksāju es) un alkometrs atkal rādīja ciparus, bet paļauties uz tiem jau vairs nevarēja jo pat nelietojot alkoholu aparāts rādīja promiles nu labi domāju pienāks laiks nodošu uz kalibrāciju un viss būs kārtībā. Nododot alkomertu uz otrreizējo kalibrāciju un pirms tam izstāstot pārdevējai savu bēdu stāstu teicās, lai gaidot meistars atzvanīšot. Meistars atzvanīja un teicās, jūsu alkometram bojāts sensors, uz jautājumu kā tas var būt praktiski jaunam aparātam? Skanēja atbilde nepareizi lietojat, varu piedāvāt nomainīt sensoru ar atlaidi tobiš 50. Eu jeb nopirkt jaunu labāku arī ar atlaidi, šajā brīdī gribējās vienkārši to gudrinieku pasūtīt jo sapratu ka Rovico ir izgudrojusi ļoti labu biznesu, dārgie alkometri darbojas līdz pirmajai, otrajai kalibrācijai. Domājiet paši vai tā ir krāpniecība jeb bizness, neiesaku nevienam iegādāties šis kompānijas produktus nokļūsiet šādā pat situācijā. Šādu pat situāciju dzirdēju ari no citiem klientiem par negodprātīgu rīcību. Šī kompānija ir jāpārbauda. Esmu neapmierināts ar viņu produkciju un servisu.
P. S. Ja kāds no kompānijas vadības lasa šīs atsauksmes tad ar mani var sazināties pa e-pastu [slēpt]@inbox.lv esmu atvērts sarunai lai atrisinātu radušos situāciju.

01.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Alcoscan.lv Support Pārstāvja atbilde 02.06.2020

Labdien!

Uzņēmums "Rovico Latvia" ir saņēmis ISO 9001:2015 kvalitātes sertifikātu un ikviens servisa darbs tiek veikts pēc augstākās kvalitātes un standartiem, kā arī, ir izsekojams, saskaņā ar šo kvalitātes sertifikāta standartu un ir noteikta procedūra iesnieguma un atbildes saņemšanai.

Saskaņā ar augstāk minēto, informējam, ka, ja vēlaties iesniegt sūdzību, to varat izdarīt, rakstot uz [email protected], iekļaujot nepieciešamo informāciju (ierīce, servisa līguma kvīts, kontaktinformācija) un sniegsim Jums atbildi likumā noteiktajā termiņā.

Gadījumā, ja vēlaties sniegt ieteikumus, lūdzu, rakstīt uz [email protected]

Atgādinām, ka nepatiesas un daļēji patiesas informācijas publiskošana, kas nodara kaitējumu personas vai personu grupas, vai uzņēmuma reputācijai, ir kvalificējama kā goda un cieņas aizskaršana.

Komentāri (1)

Vagons Komā 02.06.2020

Ballītē sacenşaties par promilēm?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes