Alberta koledža - Slikta attieksme

Sveiks topošais student, ja domā kur iet studēt droši ej uz Alberta koledžu, jo tas būs tikpat noderīgi kā skatīties kā cīrulis knābā maizi. Šī skola rūda, it īpaši pret aukstumu. Vājākiem studentiem, gan vajadzētu iegādāties kādu biezāku jaku, ja ir kāds lieks dālderis, kas vēl nav atdots par koledžas maksu.
Viss, kas nepieciešams, lai pabeigtu koledžu ir laicīgi visu samaksāt, žēl ka administrācija tikpat laicīgi nevar paziņot par lekciju atcelšanu. Nē, protams man patīk autobusā pavadīt 5h ceļā uz Rīgu, lai saprastu, ka atkal esi piečakarēts. Skolā ir lieliska iespēja strādāt ar aizvēsturiskiem datoriem, kas prasa trenēt pacietību, kas protams ir pozitīvi. Koledžā klīda baumas, ka viens no bijušajiem pasniedzējiem sagaidīja pensionēšanās vecumu kamēr gaidīja kamēr ieslēgsies skolas windows 98 dators. Dažos studiju kursos vienīgais, kas bija nepieciešams bija ierasties uz pēdējo lekciju un tās laikā uztaisīt prezentāciju par kuru saņemt aukstāku vērtējumu nekā tie, kas apmeklēja visas lekcijas.
Administrācija bieži nāca klajā ar vairākiem paziņojumiem, populārākie no tiem grozījās tēmās ap jauniem kafijas automātiem, krūzītēm un destilēto pienu.
Vienīgais, kas tiešām ir vērtība šajā skolā ir "skursteņslauķis", kas stāv pie koledžas durvīm. Neskatoties uz to, ka viņa pogas spīd tāpat kā skolas vadībās acis par nenokārtotam finansiālām saistībām, šis skursteņslauķis bija vienīgais uz kuru paļauties par to, ka viņš tur būs kad atnākšu uz skolu, uz lektoriem nevarēja paļauties vispār!
Tomēr pateicoties šai interesantajai iestādei ieguvu daudz jaunus draugus, kas neatsverami ir vairāk par iegūtu papīra gabalu ko ieguvu 2019. Gadā.

B bb20895803453 17.10.2019

Nu ritīgi pārzviedzos no šī teksta.

Janis85 19.10.2019

Nesapratu - tu pabeidzi šo koledžu vai nē?

č Čupakabra 19.10.2019

Asprātīgi! Paldies,es arī izsmējos.

Alberta koledža 19.02.2020
Godīgas atsauksmes no reāliem studentiem

Labdien, nākamie studenti!
Lai iepazītu mūs labāk un saņemtu godīgas atsauksmes no reāliem studentiem, atnāciet šī gada 14. Martā uz atvērto durvju dienu!
Mēs radījām 9 darba tirgū pieprasītas un praktiski orientētas studiju programmas, par kurām uzzināsiet vairāk klātienē.
Gaidām jūs plkst. 12.00 mūsu Skaistajā un vēsturiskajā ēkā, pašā Rīgas centrā skolas ielā 22!

Ar cieņu
Jūsu Alberta Koledža

S Sudzibas.lv Admin 19.02.2020

Saivii 19.02.2020

Jaunos kompjus paraadiisiet arii ?