www.sudzibas.lv Alberta Koledža Slēptās izmaksas

Alberta koledža - Slēptās izmaksas

Lai gan Alberta Koledža sagatavo topošos tiesību zinātņu studentus, kuriem, citastarp, māca patērētāju tiesību aizsardzību, tā tomēr neievēro godīgas komercprakses principus. Alberta koledža ir starp retajām augstākās izglītības iestādēm, kas prasa ne tikai studiju maksu (proti, apmaksāt pilnus 80 kp) , bet arī maksu par diplomdarbu aizstāvēšanu: 300 eur, kas ir nesamērīga. Studiju daļā jums pūlēsies aizmālēt acis, ka tie 300 eur nav studiju ja diplomdarbs 8 kp ir apmaksāts (un tādēļ nav finansiāla iemesla nelaist pie aizstāvības) , kāpēc 300 eur jāmaksā papildus?
Tieši šī iemesla dēļ es iesaku katram studēt gribētājam sarēķināt pilnas studiju izmaksas, iekams slēdzat un parakstāt studiju līgumu. Valsts augstskolās (piem. , Rēzeknes tehnoloģiju akadēmijā) diplomdarba vadīšana un aizstāvēšana ārpus noteiktā studiju plāna atsevišķi nav jāapmaksā, un tieši tāpēc privātās augstskolas un koledžas, kas nenorāda pilnas studiju izmaksas, nodarbojas ar negodprātīgu komercpraksi. Arī Alberta koledža!

E

R RXX 03.09.2019

16.Ja studējošais savlaicīgi netiek pielaists vai nesekmīgi nokārto valsts noslēguma pārbaudījumu, tad par atkārtotu kvalifikācijas darba izstrādi (vai pilnveidošanu), aizstāvēšanu un kvalifikācijas eksāmena kārtošanu studējošajam jāmaksā 300 EUR līdz attiecīgā semestra pirmā mēneša 10.datumam (10. septembris rudens semestrim vai 10.februāris pavasara semestrim).

E emuls 10.09.2019

Tas ir cits gadījums. Nav runas par atkārtotu kvalifikācijas darba izstrādi, bet gan par maksājumu, kas jāveic ĀRPUS studiju maksas.

Alberta koledža 20.02.2020

Labdien, nākamie studenti!
Lai iepazītu mūs labāk un saņemtu godīgas atsauksmes no reāliem studentiem, atnāciet šī gada 14. Martā uz atvērto durvju dienu!
Mēs radījām 9 darba tirgū pieprasītas un praktiski orientētas studiju programmas, par kurām uzzināsiet vairāk klātienē.
Gaidām jūs plkst. 12.00 mūsu Skaistajā un vēsturiskajā ēkā, pašā Rīgas centrā skolas ielā 22!

Ar cieņu
Jūsu Alberta Koledža