Alberta koledža - Prakse

Pirms dieviem gadiem, kad bija jāizvēlas kur mācīties un ko, Alberta koledžas mārketinga triks nostrādāja lieliski! - vienīgā Latvijā ar programmu izklaides industrijas vadība un producēšana!
Nožēloju, savu izvēli, bet mīlu ko daru. Skola iemācija, to ka pasniedzēji drīkst kavāt, kļūdīties, neizdarīt laikā, bet studenti nē! Skola norūdīja mani ziemā, jo auditorijās gaisa temperatūra bija tāda pati kā ārā. (Bet nu vismaz zinu, ka par siltumu es noteikti skolai nemaksāju).

Visjaukākā ir prakse - visu laiku tev lekcijas ir maz, bet kad prakse, tad pēkšņi ir jāmācās. Otrā prakse sākās 3. februārī līgumu saņēmu divas nedēļas pēc prakses sākuma, kautgan biju jau iesniegusi nedēļu iepriekš. Izrādās, ka līgumu nedabūju jo programas direktors Netīšām aizmirsis ielikt man eksāmēna atzīmi.
Otrās prakses laikā bija viena lekcija, tas ir progress. Bet prakses atskaite ir jaiesniedz dienu pēc prakses beigām. Tas ir visjaukāk, jo tas ir normāli, neviens nedomā par to, ka ir studenti kuri dabu lieliskas prakses vietas un viņi tajā pavada vismaz 8h neskaitot pasākumus, kas ir ārpus darba laika. Tas nozīmē, ka šī atskaite ir jāraksta pa nakti, jāguļ ir maz, jo mēs taču esam jauni, izgulēsies pēc skolas beigšanas, kad nervu sistēma būs sabojāta un imunsistēmas vairs vispār nebūs! Bet ja šis vēl šķiet nieks, tad Jūs pralēli praksei un prakses atskaitei sagaida Kvalifikācijas darba rakstīšana.

No visas sirds iesaku padomāt kārtīgi pirms pa velti iztērējat savu naudu. Iesaku tiešām labāk piemaksāt un iet uz kvalitatīvu skolu nevis izcūkot divus gadus un gala rezultātā pārdzīvojumu ir vairāk kā labuma.
Jo zināšanas jūs šajā skolā noteikti neiegūsiet, ja vienīgi no Leitānes kundzes un Renātes Cānes. Vis pārējais ir laba prakses vieta un jūsu patika pret to ko darat.

E eliassa 15.07.2014

Aaarpraaaac! Nabags bērns! Es savu laik mācījos vienā no labākajām Latvijas universitātēm, un teikšu ka Tev vel jāpasaka paldies ka Tev prakses laikā nevajadzēja nākt uz lekcijām. Tev prakses atskaiti bija jāraksta prakses laikā, tā kā to dara visi normālie studenti. :)

P Poseidons 18.12.2015

Mani šajā koledžā šokēja pilnīgais haoss un nesakārtotība moodle sistēmā. Un darbinieku bezatbildība un neprofesionālisms. Mācījos tālmācībā. Tur vispāŗ nevar saprast, kas un kad jādara. Mācību materiāli ir tikai web vidē, grāmatas nedod, ja gribi, pats maksā un drukā, tas maksā apmēram 200 eiro. Iztēlojieties: tālmācībā mācas cilvēki, kuri strādā, - tātad 8 stundas dienā cilvēks lūr datorā, lai darītu savu darbu, pēc tam atnāk mājās un moodle vidē viņam atkal jālūr datorā kādas 4 stundas, lai mācītos vai izpildītu mājasdarbu... Tas ir pilnīgs sviests. Acis to vispār netur! Un ja vien tā būtu vienīgā nelaime... Es gribēju pats izdrukāt lekciju apkopojumu, ierakstīju datorā, bet atvērt, lai izdrukātu, nevar! Vienkārši nevar, dators ziņo, ka pirātprogramma... OK, tā nav pēdējā nelaime AK. Pēc mājasdarba nosūtīšanas vairākas reizes interesējos ar e pastiem pasniedzējai, kas ar to, vai saņemts, kāds vērtējums. Atbildes nebija, nav, un, visticamāk, ka nebūs, lai gan pagājuši jau pāris mēneši.
Par mājasdarbiem un eksāmenu datumiem informācijas nav, jāķemmē tā absurdā sistēma katru dienu, lai kaut ko nenokavētu... Tāds haoss un nenoteiktība rada nepārtrauktu stresu. Tad sakiet, kā lai studē?

Alberta koledža 27.02.2020

Labdien, nākamie studenti!
Lai iepazītu mūs labāk un saņemtu godīgas atsauksmes no reāliem studentiem, atnāciet šī gada 14. Martā uz atvērto durvju dienu!
Mēs radījām 9 darba tirgū pieprasītas un praktiski orientētas studiju programmas, par kurām uzzināsiet vairāk klātienē.
Gaidām jūs plkst. 12.00 mūsu Skaistajā un vēsturiskajā ēkā, pašā Rīgas centrā skolas ielā 22!

Ar cieņu
Jūsu Alberta Koledža