AK Alberta Koledža - lekcijas

Neieteiktu iet uz Alberta koledžu, jo varat rēķināties, ka diena būs "izcūkota" un lekcijas notiks pa pārim reizi dienā, citreiz pat ieliek 1,20h lekciju dienā tikai. Protams derēs tiem, kuri grib dabūt papīra lapiņu ar tā saucamo "haļavu", jo tieši tā var nosaukt visu studiju procesu.
Jā administrācija pret pasniedzējiem ir jauka izdabā, kad viņiem labāk salikt lekcijas, bet par studentiem tiem ir vienalga, galvenais jau lai naudiņu maksā, kā jau visur!

B

A al72 14.01.2014

Pilniba piekritu tie kas vel saubas par savu izveli palasiet vairak sudzibas un komentarus un jus sapratisiet, ka Alberta Koledza nav ista vieta kur turpinat macibas
Tiem kuriem nav zel naudas un laika un tie kas grib ta saucamo haļavu tad Alberta Koledza ir ista vieta prieks jums!

Alberta koledža 28.02.2020

Labdien, nākamie studenti!
Lai iepazītu mūs labāk un saņemtu godīgas atsauksmes no reāliem studentiem, atnāciet šī gada 14. martā uz Atvērto durvju dienu!
Mēs radījām 9 darba tirgū pieprasītas un praktiski orientētas studiju programmas, par kurām uzzināsiet vairāk klātienē.
Gaidām jūs plkst. 12.00 mūsu Skaistajā un vēsturiskajā ēkā, pašā Rīgas centrā skolas ielā 22!

Ar cieņu
Jūsu Alberta Koledža