Alastar - Cena

Neieteiktu Iziret dzivoklis no sim personam Tatjanas , Viktors Cernikiem...
Nevelas slekt dzivokla ligumu... Un mankarigi izmato Iriniekus.
Iepresejo Irnieku vienkarsi bez nekadien sirds parmetumien izmeta ara ar mazu bernu uz rokam tikaij tapec ka bija iekavejusi maksajumu.. ieprieksejis Irnieki Veica remont darbus dzivokli par saviem lidzekliem un Dzivokla saimnieki pat nenaca preti ar pateicibu..

Tiesam nespeju saprat ka ta var izmest ara cilveku ar mazu bernu uz rokam tikaij tapec ka bija mazliet iekavejusies maksajumi pa dzivokli, Tomer visiem iet gruti un tomer jabut saprotosiem nevis necilvekiem..

M Maddalena 06.07.2013

Viesnīcā arī aurosi, ja izmetīs aiz nemaksāšanas? Maximā arī vaimanāsi, ja 10 Ls vērto gaļas gabalu par 0.20 Ls nepārdos? Nav naudas - nav pakalpojuma, par bērniem pašam jāgādā, tas nav nekāds arguments. Un mācies valodu, tik briesmīgs skricelējums vēl nav redzēts, kauns! Vaino tikai sevi savā stulbumā ne maksātnespējā!

M mimo 06.07.2013

"mazliet iekavejusies maksajumi " это сколько? пол годика, годик?

M mimo 06.07.2013

Это же надо.. додуматься поставить судзибу в подрубрику"животные"..