www.sudzibas.lv Akvilon Slikts serviss

Akvilon - Slikts serviss

Sazinājos ar uzņēmuma pārstāvi, izskaidroju vajadzību kāds dūmvads būtu nepieciešams. Solīja padot ziņu par izpildes laiku un izmaksām. Pat uz atkārtotu jautājumu saziņā caur whatsapp, atbilde tā arī nav sniegta. Pilnīgi ignorance no uzņēmuma puses. Briesmīga attieksme.

A

два куска трубы на заводе заказать решил? им не до тебя ))

A AgnisLiesma 06.10.2022

Lūk arī var redzēt viņu attieksmi! Secinājumus izdariet paši.

A AgnisLiesma 07.10.2022

Izdariet secinājumus paši. Bez komentāriem!

о Осуждаю 19.11.2022

иди об стену.

A AgnisLiesma 20.11.2022

Skatieties un seciniet, vai kāds vēlās sadarboties ar šādu firmu. Novēlēsim viņiem no zvēru stāvokļa reiz kļūt par saprātīgām cilvēkbūtnēm.

Good Intentions 07.10.2022

Vairums vietās ir līdzīga attieksme, kā arī bieži vien neuztver nopiteni cilvēkus kuri izmanto internetu saziņai.

A AgnisLiesma 07.10.2022

Tāda bija savstarpējā vienošanās nosūtīt skici uz whatapp, bet, ja cilvēkiem, vārds ir tukšums, tad lai piepilda savu dzīvi ar tukšumu, veidojot šādas attieksmes pret citiem.

подозреваю, что в заказе был недорогой нестандарт (спецзаказ), вот менеджер и не бежит оформлять, так как есть заказы более прибыльные. вам в этом мире никто ничего не должен.

A AgnisLiesma 07.10.2022

Normalnom slucaje celovek razgovarivajet s drugim celovekom, a kogda odin ne-celovek, togda vtoroij otveti nepolucajet. Vot i vsja raznica. Vopros tolko v etom - s kem mi obschajemsja. Ibo 2 nogi jeshco negovorit o prisutsviji celoveceskoi dushi.