www.sudzibas.lv Aktīvcentrs Slikts serviss

Aktīvcentrs - Slikts serviss

Gājām mainīt jau pēc 4 dienām brāķētu preci - moto slēdzeni. (nopirkta 02.05, atgriezta 06.05.) darbinieki neko nemācēja izskaidrot, teica ka pēc 2 dienām (08.05) pados ziņu ar rezultātiem.Pagāja 5 dienas, ziņas nebij. 10.05 aizbraucām atkārtoti un pārdevējs atkal nekādu info nevar sniegt, un menedžeris varot tikai ierasties pēc 2H! Kad pieprasījām, lai atgriež naudu, jo bija brāķis un aizgāja jau augstākos toņos, tad menedžere, pēkšņi, varēja nonākt lejā no OTRĀ STĀVA! Paskaidrojot, ka neko nevarot izdarīt. Tikai tad, 10.05 iedeva uzrakstīt atgriešanas aktu, par ko, laikam neviens cits darbinieks ātrāk nebij informēts! Un izskatīšana atkal notiek mēneša laikā, lai gan mocim slēdzene jau vajadzīga tagad! Jāpērk atkal jauna! Saprotu, ikvienam tā var gadīties, bet no tik zināma uzņēmuma biju gaidījusi ātru un kvalitatīvu apkalpošanu, ja sanācis pārdot brāķētu preci, viņu vainas vai no bāzes,kur iepirktas preces dēļ. Bet šajā gadījumā, darbinieku nekompetences dēļ, ir jācieš klientiem, kas vairākkārt pie jums iepērkas. Sev neslavas celšana!