www.sudzibas.lv Aktīvcentrs Šausmīgs serviss un attieksme pret pircēju!

Aktivcentrs SIA - Šausmīgs serviss un attieksme pret pircēju!

Pirms trim nedēļām iegādājos motorolleri, nobraucu pirmos 500km, paklausīgi instrukcijām aizvedu uz dīlera servisu nomainīt eļlas. Nemaz jau nēesmu nikns par to, ka plānotās 1-2h apkopes(eļlas maiņas) vietā mani nostādīja fakta priekšā ka būšot 4h. Tad nu pēc 4h sazvanīju servisu, teica ka varu braukt pakaļ, kad aizbraucu, tad uz vietas vēl gaidīju 2h. Pēc apkopes saņemot motorolleri, kopā ar servisa cilvēku konstatējām, ka uz paneļa iedegusies "Check engine" -brīdinājuma lampiņa elektriskas kļūmes gadījumā, uz ko man servisa cilvēks atbildēja, ka tas nekas nopietns, atbrauksi uz nākamo apkopi un tad paskatīsies elektriķis. Nu ko pēc nedēļas viss beidzas ar motorollera apstāšanos pilsētas centrā pie aktīvas satiksmes un ar tukšu akumolātoru-ražotājs nav arī paredzējis citu iedarbināšanas veidu! Kad atkal pazvanīju uz servisa centru, lai operatīvi savu spēkratu nogādātu uz pārbaudi (nestāstot jau par grūtībām, kā es to atkal dabuju pie dzīvības), man atbildēja ka varēšot tikai to apskatīt pēc nedēļas un bez jebkādiem citiem variantiem! Vienkārši attieksme briesmīga, nerēķinās ar klientu vēlmēm un vajadzībām, laika plānošana-"0"! Māksla nav tikai pārdot! Neiesaku sadarboties ar šo uzņēmumu!

Работяга 18.06.2018

Pirms pirksanas japarbauda visas atsauksmes vel iekristisu sudos arktivcentros :(