www.sudzibas.lv AKROPOLE Veikals mājai nelaipna apkalpošana

Akropole - Veikals mājai nelaipna apkalpošana

Speciāli braucu no Kuldīgas uz tieši šo saldumu veikalu majai akropolē, bet, atbraucot, tiek sabojāts noskaņojums. Ļoti nejauka “saldumu feja” Irina. Nelaipna apkalpošana! Staigāju pa veikalu un viņa Saka, ka gara Rinda ārā, bezmazvai dzen prom no veikala! Nelaiž garām, Saka, lai klients apiet apkārt viņai! Nav vairs vēlme apmeklēt šo veikalu tāda cilvēka dēļ! Bet otra pārdevēja ar tumšiem īsiem matiem gan jauka!
Diemžēl šādi darbinieki bojā uzņēmuma reputāciju!

13.05.2021

Atbilde no AKROPOLE Support Pārstāvja atbilde 17.05.2021

Sveicināti! Pateicamies par informāciju! Informējam, ka esam to tālāk nodevuši veikala “MAJAI” vadībai tālākai situācijas izskatīšanai. Ar cieņu, AKROPOLE administrācija

R

K Klients 1 27.12.2019
Info centrs

Info centrā strādā ļoti nelaipnas meitenes,palūdzu lai paziņo pa skaļruni ka ir pazudusi manta, man atbildēja ka tas neesot viņām jādara,tāda sajūta ka tur viņas kāds ir piespiedīs strādāt,pat labdien nemāk pateikt!

S Sudzibas.lv Admin 15.10.2021