www.sudzibas.lv AKROPOLE Jaundzimušo tualetes

Akropole - Jaundzimušo tualetes

Veikalam derētu 2tra stāva pie jaundzimušo tualetes ari ierīkot zvanu pogu ka tas ir izdarīts 1majā stāvā! Savādāk savācas bariņš tizlu jauniešu vecuma no 12-15 bariņā sēž jaundzimušo tualetē ieslēgušies un fig zin ko dara kamēr mamma ar bērnu gaida aiz durvīm kad varēs mazajam nomainīt pamperi un pabarot to!

21.06.2022

Atbilde no AKROPOLE Support Pārstāvja atbilde 21.06.2022

Liels paldies par Jūsu ieteikumu, mēs izvērtēsim iespējas šo uzlabojumu ieviešanai.
Ar cieņu,
Akropole Rīga administrācija

I

K komentātors007 21.06.2022

TOLETE pareizi rakstās kā TUALETE .

I Inese81846 21.06.2022

Kāda Tev daļa ka es rakstu tolete.

K Klēr 21.06.2022

Nu ja piemēram tajā otrajā stāva aizņemts un jums pa darīšanām nevajag bet tikai nomainīt bērnam pamperus un pabarot tad var arī tikt uz pirmo stāvu ,un nebūs jāgaida nekas.

RAMONA👀 21.06.2022

Izlasot vārdu tolete, tālāk pat lasīt negribas.

Tolete 😇

I Inese81846 21.06.2022

Cilvēks ir tā trigerrots no vārda tolete .
Izkatas kad Tev dzīvē vairāk nav ko darīt ka tikai sedet šaja portāla un izteikt savu “viedokli”. Paldies latviešu valodas skolotāja 🤣. 2, sēžos .