www.sudzibas.lv AKROPOLE Elektro uzlādes stacijas bojājums

Akropole - Elektro uzlādes stacijas bojājums

Sveicināti! Vai tiešām ir nepieciešams pusgads, lai salabotu vienu uzlādes stabiņu? Ejot uz Lemon Gym, nav iespējams uzlādēt mašīnu praktiski nekad, jo uz tik lielu centru 4 vietas ir smieklīgi, no kurām 2 aizņemtas un 2 taksisti. Lūdzu dariet kaut ko lietas labā, 3/4 uzlādes stabiņš nedarbojas jau kopš maija, ja ne ilgāk. Ja jums žēl naudas, uztaisiet vismaz maksas uzlādi vai uzlādi tikai t/c apmeklētājiem. Tiešām kauns.

05.12.2021

P

I IRKOTEIKT1 06.12.2021

Priecājies ka vispār ir kur uzlādēt, bet ā jau laikam ir latvieša daba

M Mrtvanags 07.12.2021

Šeit redzama Latvieša daba ar nedaudz lielāku nacionālo pašapziņu un spēju pateikt konstruktīvu kritiku, apzinoties, vai vismaz cerot, ka lietas tiks uzlabotas, iepretim standarta - negribu pat lietot apzīmējumu Latvietis - slēpties aiz incognito un komentēt bezjēgā, galvenais, ka kaut kas izpir*** no smadzeņpoda, pietam, diezgan slikti pārvaldot gan ortogrāfiju, gan interpunkciju.
Wanabe Latvieti - taksist saņemies.