Akolat.lv - Termiņi

2015. gada 30.jūnījā sazinājos ar akolat.lv pa tālrunu un informēju, ka vēlos pasūtīt jumta logu. Pārstāvis (it kā Jānis) mani instruēja, ka jāpārskaita nauda, tad logs 01.07.2015 būs saņemams. Naudu pārskaitīju.01.07.2015 pārstāvis zvanīja un informēja, ka loga nav, būs 08.07.2015 vai 10.07.2015.Loga nav.13.07.2015 zvanīju pārstāvim, tagad paredz, ka logs būs vai nu 15.07.2015 vai 17.07.2015. Atvaļinājums tuvojās beigām, kad logu varēšu ielikt, nezinu, kad saņemšu- arī nezinu.Kad pārstāvi informēju, ka mani neapmierina šāda vilcināšanās, viņš apgalvoja, ka nevar atbildēt par to, kas nav pierakstīts.Neiesaku nevienam sadarboties ar šiem krāpniekiem, naudas nav un loga arī nē!

A akolat 22.09.2015

Tā jau nu gan nemēdz būt, ka naudiņu netgriežam, ja prece nav pieejama.
Lūgums paziņot mums maksātāja vārdu, uzvārdu, vai rēķina numuru, lai varam pārliecināties par Jūsu rakstītā patiesumu un kompensēt Jums izbojāto atvaļinājumu.

Ar Cieņu Jānis Stirāns
Sia Akolat AD