Komentāri (6)

Ausainītis 16.06.2012

Neuztraucies, badā šie nenomirs, paaugstinās elektrības tarifu līdz 20 santīmiem par kilovatstundu, un maksāsim atkal visi draudzīgi kopā.

K krejums 16.06.2012

Kads te sakars ar elektribu???Galigi stulbs, Ausainiti!

Ausainītis 16.06.2012

Pats tiešākais, ja šai Kakai nebūs plānoto ienākumu no autortiesību nodokļa, viņi būs spiesti griezties saeimā, lai nezaudētu savu peļņu, un viņiem 100% tiks dota zaļā gaisma turpināt likumīgo reketu tālāk.Šis rekets turpināsies, kamēr vien būs tādi baltie nēģeri kā mēs ar Tevi-"krējums"!
P.S Kā Tu zini, ka esmu stulbs? Taisīji psihiatrisko ekspertīzi, vai?

Y YoYo 17.06.2012

To ko tu te esi izmurgojis Ausainīti par sevišķām prāta spējām neliecina!!
Latvenergo nav pilnīgi nekāda sakara ar AKKA/LAA un otrādi.
Elektrības tarifus uzrauga Regulātors.
Baigais jau nu rekets 5Ls gadā par radio klausīšanos piemēram Taxīti!!!
Pašam smiekli nenāk.
Absurds gan ir faktā, ka Radio kā publisks mēdījs JAU ir samaksājis par autortiesībām un līdz ar to nav saprotams kāpēc gala patērētājam (radioklausītājam) tas jādara vēlreiz!

Ausainītis 17.06.2012

Toties soda nauda veseli 500 lati! Apetīte rodas ēdot, turpmāk būs jāmaksā 5 lati mēnesī, nevis gadā.

Grupa "Prāta vētra" savulaik atteikusies no AKKA/LAA pakalpojumiem, jo nav bijis skaidrs, kā tiek iekasētas un dalītas autoratlīdzības. Grupa, organizējot koncertus, gribējusi pati administrēt savas autortiesības. Autortiesību aģentūra to nepieļāva. Tas nozīmē, ka autortiesību atlīdzība Renāram Kauperam, Jānim Jublatam, Mārim Mihlesonam un Kasparam Rogam par pašu dziesmām uzreiz netiek maksāta autoriem, bet sākotnēji AKKA/LAA. Tā patur ceturto daļu no summas un pēc tam atlikumu atskaita atpakaļ autoriem.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes