www.sudzibas.lv AKKA/LAA Autortiesības

AKKA/LAA - Autortiesības

AKKA/LAA laikam domā, ka valda pār pasauli. Labi viņi prasa nodokļus - maksāsim. Bet aizliegt youtube tas jau ir smieklīgi.
Laikam kaimiņam avīzi arī nedošu izlasīt, jo tas jau arī laikam ir pirātisms. Šķiet, ka Latvijā dzīvot ir pirātiski, jo viss kam pieskaries un ieraugi ir pirātisms!

S Stulbenis 13.04.2009

Pilnīgi piekrītu! AKKA/LAA ir viena stulba, debīla iestāde. Šādas stulbas rīcības...PSC.. Iznīcināt to AKKA/LAA vajadzētu, kontrolēt to vajadzētu, par likumu pārkārpšanu - Bloķēts Youtube! Kaut tā iestāde nodegtu kūlas ugunsgrēkā! Pelnījusi ir par tādām cūcībām!

F FTP 13.04.2009

Nost ar AKKA. nu jau tikai retais video iet youtubē. Iet tikai lietotāju HOME MADE un live kuri ar mobilajiem filmēti. Tā turpināt un drīz AKKAs darbiniekus kāds jau būs gatavs nolinčot uz ielas :/

H h7 21.06.2009

BTW es kā zinātājs varu droši teikt - akka nebija te vainīga, tas ir točna. Es zinu, kas to izdarīja.