Akategorija.lv - Slikts serviss

Nomācījos skolā vairāk kā mēnesi, atstāju tur ap 1000 eur, bet netiku pielaists pie csdd eksāmena, jo pasniedzēja nebrīdināja par jauno kārtību, kad pie eksāmena tiks pielaisti tikai braucēji pilnā ekipējumā (īstie cimdi, bikses, motobotas) skolā neviens neaizrādīja, par apģērbu, pat ķiveres deva uz vietas. Kad tiku izbanots csdd, bju reāli šokā, jo skolā ne pušplēsta vārda par to kādam jāierodas uz eksāmenu nebija. Arī eksāmena dienā tikos ar instruktoru un nedzirdēju nevienu brīdinājumu. Nākamais pieraksts uz eksāmenu ir jāgaida 2 nedēļas, vasaras vidū būs vēl vairāk. Kad lūdzu pasniedzēju iedot man iespēju izbraukt vēreiz pēc 2 nedēļām uz viņu rēķina par šo viņu kļūdu, bija jānoklausās pārmetumi savā virzienā, ka es neklausoties ko man stāsta. Tas ka arī citi kursanti apstiprināja, ka nekas netika teikts par ekipējumu, tikai pierāda manu taisnību. Tā kā savas kļūdas ir jāatzīst tad, lai arī ir šī sūdzība, jo domāju par 1000 eur man mierīgi varēja iedot pāris reizes vēl pirms nākamā eksāmena izbraukt par brīvu.

08.05.2019

K

J janjiss 08.05.2019

akategorija.lv vispār jau elektroniski reģistrējoties CSDD vadīšanas eskāmenam ir brīdinājums, ka uz eksāmenu jāierodas atbilstošā apģērbā. Mani par šo jauno prasību arī atsevišķi autoskolā neinoformēja, tik vien pats par to pajautāju pirms pēdējās braukšanas reizes uz ko saņēmu apstiprinošu atbildi no instruktoriem, ka ekipējumam jābūt atbilstošam uz eksāmenu. akategorija.lv savā elementā, ja pats neidomāsies pajautāt, nekad to neuzzināsi :))