www.sudzibas.lv Akategorija.lv Slikta nevājoža pazemojoša attieksme

Akategorija.lv - Slikta nevājoža pazemojoša attieksme

Neiesaku šo skolu, it īpaši praktisko nodarbību pasniedzēju Aldi.
Praktisko braukšanu laikā, tu vienkārši braukā pa laukumu, ne padomu, ne normālu sarunu (tikai uzbļaušana esi idiots, domāju ka tikai man tā ir, kad ierados reiz 20 min atnāk uz nodarbību, nē, to viņš Saka visiem) . Uz lūgumu lai pamāca kā pareizāk jāizbrauc kāda no figūrām, pretī saņem atcirtienu "mācies", bet kā lai brauc pareizāk "brauc". Šāda komunikācija un mācīšana notiek. Pavērojot kā notiek kopumā mācības, vienkārši konveijers, lai tik nes naudu. Katra nodarbība notika ar bailēm, un neapmierinātību.
Ja maksā ar karti čeku dabūsi, maksā ar skaidro, čeku pēc čīkstēšanas dabūsi (kas zin iesperams Melnā kase (bet apskatot visus dokuemntus un čekus, uz katra savs sia, sakritība? , nē, visi samēra ar svaigu registrāciju, iespējams ar pvn shēmotājs, bet to lai pārbauda attiecīgās iestādes) ) .
Vel kas, runājot par konveijeru, viens instruktors un padsmit braucēju, kurus viņš pieskata skatoties planšetē sarakstoties. Papildus tur ir vairāki instruktori, attiecīgi motolaukums ir pārbāzts.
Nomainīju skolu un citu instruktoru. Tik patīkami bija iet uz nodarbībām, katru kļūdu tev paskaidroja un ja vajadzēja arī parādīja kas kā. Un svarīgākais visn instruktors un parsi kursanti.
Īsumā, gribat izmest naudu un nervus, var iet uz šo skolu, vēlaties ietaupīt nervus naudu un laiku, izvēlieties citu.

13.08.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (3)

E Endr4 27.09.2021

Pa lielam tieši tā arī ir citiem kursantiem, var palasīt atsauksmes par šo instruktoru/skolu arī no senākām sūdzībām, jau gadiem nekas nav uzlabojies! Manuprāt mūsdienās šāda attieksme nav pieļaujama. Katru brīdi jūtama alkatība (tāpēc arī tik jocīgi nodarbību garumi), vēlme iekasēt pēc iespējas vairāk no katra kursanta un vēl to nenodeklarēt csdd (bieži uzrāda mazāk h nobrauktas kā patiesībā)!

E Endr4 27.09.2021

PS Ja jau 8 gadus no vietas cilvēki sūdzas - ņemiet to vērā! Tas nav tāpēc ka visi “sazvērējušies” pret Aldi, neredzu nevienu citu moto instruktoru/skolu ar šādām sūdzībām, uz moto pārsvarā jau iet nobrieduši cilvēki nav tīņu untumi kā pirmo reizi mācoties uz B kategoriju no nulles!

S sanols 21.04.2022

Pēc manas personiskās pieredzes mācoties šajā autoskolā - ir jāgrib pašam iemācīties un jāieklausās ko saka pasniedzēji. Uz nodarbību jāierodas gatavam mācīties, nevis izgāzēt ar moci un skatīties apkārt un pie sevis klusi kurnēt.

Es veltīju nedaudz laika pārlasot pēdējos ierakstus. Lielākā daļa sūdzību šeit ir izpušķotas un pārspīlētas. Neesmu nevienu reizi dzirdējis braucot pa laukumu vai uz ielas, ka uz blakus esošo kursantu jautājumiem neatbildētu vai nepamācītu.
Mācību laikā kļūdas vienmēr tiek pieļautas, tiek saņemti aizrādījumi. Mācieties no tiem, līdz nākamajās reizēs uz ielas nav vairs kļūdu un laukumā 1-2 reizēs figūras izbraucat.

Treniņi, treniņi un vēlreiz treniņi tikai ļauj apgūt drošu un pareizu motobraukšanu. Kāds to izdara ātrāk, kādam nepieciešams ilgāks laiks. Šīs mācības nav lēts pasākums, tie kas nesaņemas - tā ir Jūsu pašu izvēle.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes