www.sudzibas.lv Akategorija.lv Slikta attieksme

Akategorija.lv - Slikta attieksme

Lūdzu padomājiet 10x vai tiešām nenožēlosiet, es nožēloju, ka nenoticēju atsauksmēm.

Īsumā, teorija bija okey attieksme laba man patika, vadīja lelde.

Pirmā braukšana, pirmā satikšanās ar aldi - auzas. Attieksme pilnīgi nekkāda, sajutos zemāks par zemi, iegrūda līgumu tad iedeva 125 un turpināja skrolot telefonu.
Nekādas iesaistes, kad bija Lelde tad pašāvējā pie figūrām kaut ko pakomentēja bet Aldim vienalga tik maksā. Domāju, ja Lelde mācītu un nebūtu jāsaskaras ar to dīvaino cilvēku būtu vairāk kā ok.
Atnākot uz braukšanu tu sasveicinies - tev atbild samaksāji? Neredzi, ka es aizņemts? Untt.
Kad mainiju auto skolu pilnigi neadekvāti atbildēja uz manu lūgumu aizpildīt braukšnas karti-jāpiebilst, ka tā arī nesarakstija visas braukšanas - laikam nodokļu optimizācija (pie vecākām sūdzībām jūs varat izlasīt kaut ko līdzīgu) , bet vienalga - tiešām negribējās vairs bojāt savas dienas staigājot pakaļ lai dabūtu šos parakstus.
Jāpiemin arī tas, ka samaksāto nauda par pēdējo braukšanu kuru liek samaksāt kopā ar teorijas kursu neviens man neatgrieza.

Vienkārši cilvēki padomājiet, ne velti šeit tik daudz sūdzību. Mācību procesā satiktie kursanti ar nebija pārāk lielā sajūsma - bet kurš gan grib čakarēties un mainīt skolas.
Personīgi es nomainīju instruktoru - braucu pie sevalova netālu no csdd. - tā bija kā diena pret nakti, man gribējās braukt un braukt tas process bija kļuvis patīkams. !

16.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (1)

Padoms visiem, kas mācās auto- un motoskolās. Atcerieties, ka jūs esat maksātāji, bet autoskola un instruktori jums sniedz apmaksātus pakalpojumus. Ja jums nepatīk instruktors - jūs varat to mainīt, lai arī ko jums nestāstītu pats instruktors un autoskolas administrācija. Bet ja instruktors un autoskola atsakās pildīt savus - atgadināšū, jūsu apmaksātus - tiešus pienākumus (aizpildīt mācību karti, nodot informāciju CSDD un tml.), tad jūs varat griezties VID un citās iestādēs, jo tā jau ir izvarīšanās no nodokļiem un likuma pārkapšana.

Pagaidām vienīga autoskola, par kuru es varu galvot, ka tur tiešām māca, ir Centra autoskola Rīgā. Es personīgi pie viņiem mācījos uz A un B kategorijam, CSDD eksamenu abās noliku no 2. reizes, kas mūsu galvaspilsētā ir labs rādītājs, it īpaši uz A kategoriju.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes