AtrisinātaAkategorija.lv - aldis vēveris

Nevienam neiesaku iet mācīties pie alda,es ar gāju un arī man jau 5 cilvēki kas gājuši sūdzējušies par viņu, ka tur lai iemācītos kaut ko ir jasēž vismaz 3 mēneši,un pārmaksāsiet vismaz 2x vairāk ar garantiju, tas nav nekāds instruktors bet gan psihopāts bļauj kā īsta veca bāba. ja nervi jau ir dirsā tad nav ko iet pa instruktoru strādāt,vienīgais ko prot uztaisīt sev mājaslapu un reklamēt sevi kā labāko no visiem,.bet īstenībā neviena laba vārda par viņu nevar pateikt.tādu cilvēku pirmo reizi redzu!!!!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 12.05.2016

Aldis Vēveris vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

J

R RTR 25.05.2014

Vienu gan instruktoriem, vairāk tieši Aldim, gribētu ieteikt - ir jābūt pieklājīgākam. "Paldies" un "lūdzu" iet tālu ceļu. Dažreiz rodas iespaids, ka Aldim riebjas tas, ko viņš dara, tad būtu jautājums - kapēc tad tas tiek darīts un vai nav kāda cita, patīkamāka nodarbe, kur var arī pasmaidīt un relaksēties.

Ja šo vienu sīkumu ignorē un var tam pārkāpt pāri, braukt iemācīs labi.

V voiceless 28.05.2014

Lelde ir OK, pretimnākoša, paskaidro ar normālu attieksmi, laukumā visu paskaidroja un nekādu problēmu.

Aldis ir iedomīgs puišelis ar lielu ego un mazvērtības kompleksiem, kas nekautrējas izmantot katru iespēju, lai "noliktu" kursantu. Uz jautājumiem atbild augstprātīgi, nostādot kursantu par idiotu, kas ļoti mazina vēlmi kaut ko vēl jautāt. Satiksmē tāpat - agresīvs, nicinošs un visā visumā nepatīkams cilvēks, kas atradis jomu, kur par kādu ir zinošāks un izbauda šo "varu".

Teorijas nodarbībās (tiem, kam ir B kategorija) bija arī noderīga informācija par ekipējumu, un motocikla darbības principiem un uzbūvi un stāsti no dzīves, bet 2/3 no kopējām 12 stundām bija daudz youtube video un bildes "es un mans mocītis" ar ļoti marginālu atdevi.

Protams, viss bez čekiem un pašplūsmā. Kopumā ļoti nerekomendēju.

J jmm 18.07.2014

Lasīju RTR komentāru, un patiesībā tas ļoti labi raksturo, kāds ir Aldis kā instruktors :).
"Jā, Aldis var būt ass un nedaudz iedomīgs, un droši vien daļa audzēkņu no tā var nobīties. Bet tam vienkārši vajag stāvēt pāri."
Manuprāt, nevis no tā var nobīties, bet tas traucē mācīties un dažreiz kaitina ;)!
"Tas ir normāls process, arī mans B kategorijas instruktors mani lamāja visādos vārdos, dzina stresā, sodīja un tā tālāk."
Un kāpēc, mācoties braukt, ir jāstāv pāri instruktora attieksmei, par kuru vēl JĀMAKSĀ. Ja man par to maksātu, tā ir cita lieta.
Bet izrādās, ka ir cilvēki, kam tas patīk/palīdz... Visiem pārējiem, kuri sagaida adekvātu, mierīgu un nebērnišķīgu attieksmi - meklējiet labāku instruktoru.

I Incognito13 28.08.2014

Parasti nerakstu komentārus, bet ceru, ka mans komentārs palīdzēs kādam izvēlēties citu(-s) instruktoru(-s).
Vakar dabūju A kategoriju, nokārtoju braukšanu CSDD. Protams, prieka pilnas bikses, bet par apmācību pie Alda un Leldes nav pozitīva viedokļa.
Sāksim ar Leldi, varbūt kā jau vīrietim, domas par sievieti instruktori uz motociklu, bija šaubīgs viedoklis vai meitene var ko iemācīt, izrādās kaut ko tomēr var atkarībā no Alda. Leldei par to plusiņš, no viņas dzirdēju tiešām sakarīgas piezīmes vai ieteikumus motocikla vadīšanā. Bet tas arī viss.:( Kopējā attieksme neapmierinoša, pie Leldes bija pāris braukšanas.
Aldis, te ir ļoti daudz komentāru attiecībā pret Aldi, teikšu tā, cilvēki raksta taisnību. Principā visi komentāri, kuros ir negatīvas atsauksmes, principā visam piekrītu, tā ir. Aldis kā instruktors vispār nekāds, mācīt nemāk. Vienīgas viņa atbildes ir - Tev jājūt motocikls vai Tev jāmācās braukt. Nevienu ieteikumu neesmu dzirdējis. Alda attieksme pret apmācāmajiem ir nekāda, viņam ir tā, jo Tu sūdīgāk brauc, jo labāk. Tāpēc ka no Tevis varēs izsūkt vairāk naudas, tāpēc pa lielam Tev neviens neko nemāca, iedod moci un saka, brauc mācies. Aldim tikmēr atrodas citas lietas ko padarīt.
Teikšu tā A kategorijas autoskolas politika ir nevis ātrāk iemācīt, bet visu laiku Tev spiest, ka braukt Tu namāki, jānāk mācīties. Tik pat labi jebkurš var iznomāt moci un mācīties braukt kā nu sanāk, tas pats ir pie Alda, iedos moci un brauc. Vēl ir kaut kāds mistisks autoskolas eksāmens, ieskaite kā kuram patīk, citās autoskolās nav par tādu dzirdēts.
Mazliet par ieskaiti/eksāmenu autoskolā, vispār ļoti labi izdomāts, jo pēc tā Tu atkal nāksi un brauksi. Notiek viss sekojoši, Tev tiek iedots jaunais mocis, stāstu tikai kā bija man, ar šo moci neviens pirms tam nav devis braukt. Atnākot uz ieskaiti man tika iedots jaunais mocis, figūrās braukt nedrīkst viss kā csdd, rodas jautājums ko es iepriekšējās nodarbībās esmu darījis ar veciem močiem, it kā jau tiek maksāts lai mācītos, ja nu ne vienmēr uz jaunā, nu tad vismaz pāris nodarbības. Laukumā mazajā čūskā aizķēru konusu, viss nav nokārtots. Tad atkal jānāk mācīties, par visu protams tiek maksāts, par ieskaiti arī 2h. Un runājot par braukšanām, kā saka jāiesildās pirms braukt uz ielas, bet atvainojiet katru nodarbību braukt pa laukumu 45 min arī nav normāli.
Bet tagad pats aplamākais, kas var būt - Aldis māca, ka figūrā stop līnija jābremzē TIKAI ar priekšējo bremzi, tas ir vispār aplami un garām. Es csdd eksāmenā izkritu tieši šajā figūrā, jo darīju kā bija mācīts! CSDD pagadījās foršs instruktors, atļāva pamēģināt vēlreiz izbraukt, eksāmes jau bij beidzies. CSDD instruktors arī skatījās uz manīm lielām acīm kāpēc es bremzēju tikai ar priekšu, ir taču jāizmanto abas bremzes. Braucu jaunu apli, iekrējos nebremzēju ar abām bremzēm, moci varēja apstādināt pat ātrāk, viss perfekti, figūra izpildīta. Bet diemžēl eksāmens jau bij beidzies. Atnācu nākamajā dienā un noliku eksāmenu CSDD:))
Protams piezvanot Aldim pēc nenokārtotā eksāmena man tika pateikts, ka braukt nemāku, saku varbūt tad jābremzē ar divām bremzēm, bija tikai klusums un atbilde, ka jāmācās braukt.
Tāda lūk mana pieredze. Protams iesaku meklēt citu autoskolu un instruktorus. Naudas tika iztērēts pārāk daudz un nevis tāpēc ka nemāki braukt vai vēl kas, tāpēc ka pirmās 4h Tu pavadi laukumā, tad izrādās ir 4 vai 5 maršruti, kas ir jāizbrauc un katra nodarbība pa 2h stundām, tad vēl ieskaite un braukšanas pirms CSDD, jo protams ka Tu nemāki braukt. Rakstu pa naudu tā, jo draugs arī šogad ieguva A kategoriju bet divreiz lētāk un ātrāk. Nav pat lieta naudā, vienkārši tu saproti ka reāli maksā nevis par mācīšanos, bet par pavizināšanos uz moča, jo reāli Tev nekas netiek iemācīts, saucās - mācies pats.
Topošajiem un esošajiem moto braucējiem veiksmi uz ceļa! Esiet uzmanīgi!:)

I InetaD 25.09.2014

Parasti atsauksmes nerakstu, bet man draugi iedrošināja, jo iespējams, mans komentārs var būt kādam noderīgs. Neesmu arī no tām, kas pusceļā kautko maina vai pamet, bet savs laiks, pašcieņa un nauda ir jāciena!
Man ārkārtīgi nepatika mācību process pie Alda (Leldi nevaru komentēt, kaut arī zinu, ka mana izvēle mainīt instruktoru, tika apspriesta ar citiem A braukšanas kategorijas pretendentiem - kas arī īsti ir nekorekti, bet meiteņu klačas ir meiteņu klačas:)).
Runa neiet par ķīmiju starp "skolotāju" un "skolnieku", bet gan attieksmi pret to, kurš mācās un savu darbu! Šeit vairāk prevelēja citas vērtības, nevis vēlme nodot savas zināšanas un prasmi!
Iesācējiem, rekomendēju, nekautrēties izmēģināt arī citus instruktorus, iespējams, ka stipri ieekonomēsiet!;)

S slepeniigais 18.12.2014

Lai gan esmu diezgan solīds vīrietis, vairs ne puišelis, ap 30 gadiem. Man ir cienījams, diezgan labi atalgots darbs, augstākā izglītība utt. Tādēļ reizēm radās jautājums, vai pret mani drīkst ar tādu attieksmi nākt pretī. Iztēlojos ka kādam zinātņu doktoram, bankas prezidentam, kuģa kapteinim vai astronomam būtu vēl trakāk. Nauda pat nebūtu problēma, lai gan ir dārgāk nekā citur. Bet motocikla tiesības man ir kā patīkams dzīves posms un piedzīvojums. Neesmu traks, braucu prātīgi, jau bez motoskolas braucu ar motociklu, nekad nav bijušas problēmas, jo, uzvēršu vēlreiz, braucu prātīgi. Bet šajā motoskolā reizēm sajutos kā puišelis, bērns, kas neko nesaprot, neko nedomā un ir vienkārši dumjš. Protams es daudzko nezinu par braukšanu uz motocikla, un pa Rīgas centra ielām arī bieži nebraukāju, nepārzinu labi, bet gribētos vairāk cieņas. Jo es savā darbā pret darbiniekiem, kas ir zemākos amatos, nekad nievājoši neizturos, un tādēļ šeit reizēm radās negatīvas emocijas. Tāda sajūta, ka instruktori ir pārāk bailīgi. Ja cilvēkam ir prāts, tad nebūs tā ka noliks tiesības un nesīsies uz 300km/h kur vien var, bet kam nav, tie tāpat nesīsies, lai arī kā mācīsi. Bet izskatās ka instruktoram ir tāda sajūta ka visi tā darīs. Varbūt pēc savas pieredzes.

Visādi citādi, labi instruktori, Aldim nedaudz pozitīvāku skatu uz dzīvi un draudzīgāku attieksmi un vispār būs ideāli. Jo mācoties gribās iegūt arī pozitīvas emocijas, jo tā vairs nav obligātā sākumskola vai kas cits, tas ir viens no maniem lielākajiem dzīves mirkļiem, padariet to kaut nedaudz pozitīvāku neskatoties uz visām problēmām ar mācīšanos utt. Lai gan ticu ka iespējams citi cilvēki tiešām ir pelnījuši varbūt kādu skarbāku vārdu, varbūt arī es, bet nu cenšieties to darīt cik reti vien var.

O Olegs Baldujevs 24.08.2016

Skatos,ka daudz nav mainījies kopš 2013.g. Esmu "lohs" kā pārējie kursanti, bet tāda elementāra cieņas attieksme pieklibo no Alda - it īpaši jautājumi/atbildes daļā. Kad puisim labs garasktāvoklis, tad var kādu konstruktīvu atbildi dabūt, bet lielākoties atbildes ironizētas un "mācies pats" sadaļā adresētas.

Parasti konstruktīvi var no Leldes noskaidrot, kaut arī esmu 100 ais, kas to pašu jautājumu uzdot.

Par maksāto naudu, es vēlos saņemt arī kosultāciju no pieredzējuš braucēja, kaut arī līdzīgs jautājums tiek uzdots 1000 reizi.

Apmācības turpinu, bet nav vairs pozitīvu emociju.

S Sarmīte 25.02.2017

Nezinu kāds viņš ir kā instruktors, bet kā cilvēks vai darba devējs PASARG DIEVS TĀDU PAZĪT! BĻAUJ, PSIHO un "UZMET"! ALDIS VĒVERIS NETUR SEVIS DOTO VĀRDU!