www.sudzibas.lv A.K.7 slikta attieksme

A.K.7 - slikta attieksme

Vēlos izteikt sūdzību par firmas “A.K.7 “ SIA darbinieka/īpašnieka attieksmi pret klientiem. Šīs firmas teritorijā atradās automašīna, kura tika iegādāta valsts izsolē, kā rezultātā tika iemaksāta nauda par konkrēto attēlā redzamo automašīnu un tai piederošo komplektāciju. Kā arī fotogrāfijā varēja redzēt, ka šī automašīna ir fotografētā šajā auto stāvvietā. Kad ieradāmies pēc automašīnas kopā ar valsts pārstāvi, secinājām, ka tai ir nepilnvētīga komplektācija, trūkst konkrētas lietas/detaļas, kas bija redzamas arī fotoattēlos. Vērsāmies pie šīs firmas pārstāvja, uzskaitījām trūkstošās lietas/detaļas, cerot rast izskaidrojumu un risinājumu par nepilnvērtīgo komplektāciju, bet tā vietā saņēmām neadekvātu attieksmi. Firmas “A.K.7” īpašnieks sāka runāt ar mums paaugstinātā balss tonī, kā arī draudēja ar policijas izsaukšanu un centās aizturēt mūs slēdzot ciet teritorijas vārtus. Diemžēl, neesam vienīgie , kuri ir saskārušies ar šādu situāciju sadarbībā ar “A.K.7”. Iesaku izvērtēt sadarbību ar šo firmu.

V