www.sudzibas.lv Aizdevumi Krāpnieki interneta

Aizdevumi - Krāpnieki interneta

Vai tiešam šadus krāpniekus nevar saukt pie krimināllietas, viņi izkrāpj no letticigajiem naudu un par to neviens nesoda, aizdevēju privāto uzradies tik daudz, laikam jau izdevīgi krapt muļkus, citam vajag 50ls drošības naudu, citam93ls, vel citi liek loti oficiālus sludinajumus, piemeram šadu Paldies! Jūsu pieteikums kredītam ir pieņemts!

Lai pabeigtu reģistrāciju un veiktu bankas konta identifikāciju Jums jāpārskaita 1, 00 Ls mūsu kredītmenedžerim uz sekojošiem rekvizītiem (reģistrējoties atkārtoti, ja dati nav mainījušies, šī maksa nav jāpārskaita):

Jānis Krūmiņš

G

A andrejs 21.03.2011

Pissnesa...bet man taču bija taisnība par tevi?:D:D:D Saproti dura, ka tev jau varbūt nav kauns ka esi aita un tevi elementāri apjāja, bet citiem normāliem cilvēkiem kurus apjāja gan ir, viņi saprot ka ir zābaki un neskries kko atgut dēļ sava stulbuma:D
Es nesaprotu tu no tvaika ielas vai? Nu neapturēsiet jūs neko, vēljovairāk tapēc ka apkrāpti ir pa visu latviju, bet tiesa notiks apsūdzētā dzīvesvietas apgabala tiesā un neviens no kurzemes uz latgali nebrauks liecināt:D

R Rolands 05.04.2011

Kārtejie idioti, paši maksā un pēc tam bļaustās! Skaidrs, ka neviens neaizdod naudu cilvēkiem, kuriem kredītvēsture ir galīgi sabeigta un pat nekur nestrādā!

R Rolands 26.05.2011

Es gan caur to Credit Online dabūju aizdevumu! Varbūt tāpēc, ka neprasīju lielu summu, tikai 100 ls.

M mareks 21.09.2011

Paldies, noderīgs raksts!
Godprātīgu un lojālu attieksmi es saņēmu kompānijā Incredit, palīdzēja ātri noformēt aizdevumu, neprasīja liekus papīrus, esmu apmierināts. Ja kādam nepieciešams, tad iesaku http://incredit.lv/

A Aizņēmējs 22.09.2011

Par Andreja un Esesesseseseseses stulbi ņirgājošo un izsmejošo attieksmi nav ko brīnīties. Pirmkārt, ir aizdomas, ka tas ir viens un tas pats cilvēks, otrkārt, zaļknābis vai bagātu vecāku pēctecis, kas dzīvē nav saskāries ar grūtībām un problēmām, viss pienests uz paplātes, varbūt gozējas uz "Privātās Dzīves"vāka. Savā dzīvē pats ar savām rociņām nav neko sasniedzi. Tad nu te tēlo baigi gudro un kruto, izglītības līmenis zem katras kritikas - te nu akmens izglītības lauciņā -vārdu krājums nulles līmenī. Ar rupjībām nozākāt otru nav nekāda māka, īpaši slēpjoties aiz nika. Un par tām aitām - es arī aizņēmos, jo gribēju dzīvot kā CILVĒKS - pats savā dzīvoklī - vienā - braukt uz darbu ar mašīnu, jo citādi to izdarīt nav iespējams - viena mašīna...Citiem vārdiem - DZĪVOT, bet tagad izdzīvoju, jo iestājās krīze, algu samazināja, krājās parādi. Sapratu, ka mūsu valstī LABI dzīvo zagļi un krāpnieki, kuri "uzvārās" uz citu nelaimes rēķina vai "biezo" ģimeņu atvases. Ar godīgu darbu un godīgi maksājot nodokļus, mūsu valstī dzīvot nav iespējam, var tikai eksistēt.Ko man tagad darīt?Tā jau ir smagi. Vēl te stulbeņi ar kompostrētām smadzenītēm tēlo pasaules gudrīšus. Ja man vajadzēs, Andrej, es ne tikai no Kurzemes uz Latgali, bet pat uz Āfriku aizbraukšu liecināt, ja zināšu, ka kāds kroplis - krāpnieks tiks aiz restēm.

B barda1982 28.10.2013

Jā arī es iekritu un uz veseliem trijiem un viens no tiem Jānis Krūmiņs kas darbojas kā SIA AB Finance pārstāvis kopā ar Janu Sokolovu.Vai kāds arī ir uzsācis kautko vairāk?

W WF Felix Val 27.02.2023

Es tikko saņēmu 10 000 eiro no Stīvena Kinga fondiem, ja jums ir nepieciešams aizdevums, sazinieties ar viņiem pa e-pastu [slēpt]@outlook.com vai whatsapp +2347043593434