www.sudzibas.lv AitiņLauvas Slikts serviss, sabojāta noskaņa

Aitiņlauvas - Slikts serviss, sabojāta noskaņa

Parasti tā nedaru... Bet šoreiz esam pārskaitušies... Mājupceļā gribējām iestiprināties, jo vēl tāls ceļš priekšā... Nu tad nolēmām iegriezties šajā iestādē ar smukajām stirniņām... Rezultātā, cenas lielas, mazas porcijas. Pasūtījām 3 ēdienus no bērnu ēdienkartes un zupu... Kad tika atnestas porcijas, mums paziņoja, ka pieaugušajiem cena no bērnu ēdienkartes ir dubultā (viesmīle to nepabrīdināja un nekur tas nav rakstīts), zupai maizīte netika atnesta, kurai bija jāpienākas, jo pat ēdienkartē bija ierakstīts, ka tas nāk komplektā. Paldies, ka tomēr netika aprēķināta cena dubultā... Tas vēl nav viss... Māsīcas bērnam porcija tika atnesta pati pēdējā, kad visi jau bija paēduši... Galīgi nepieņemami! Ar to vēl stāsts nebeidzas... Māsīcas vīrs pasūtīja sev saldo, uz ko ar bija jāgaida vesela mūžība.. Saldais rēķinā tika iesists dubultā.. To izņēma no rēķina un mierinājumam atnesa otru saldo uz viņu rēķina, vismaz viens pozitīvais! Starp citu, tas bija vienīgais ēdiens, kas bija sirdij tīkams, jo pārējie ēdieni sajūsmu neizsauc.. Vēderi ar nejūtās pilni... Nākamā pietura Saldus Hesburger, lai kaut cik remdētu izsalkumu.. Ieteikums-ja gribat ēst, tā nebūs īstā vieta, tik sabojāsiet sev garastāvokli!

ОK 29.07.2018

Īstenībā šis ir Hesburgera slēptais mārketings

C critical thinker 29.07.2018

tā izskatās :) paņēmām ēdienu no bērnu kartes un porcijas bija mazas :DDD tā , šķiet, ir bērnu ēdienkartes loģika, kaut nereti ir redzēts, ka tās porcijas nav nemaz tika mazas

Dainis 30.07.2018

Uzreiz iedomājos ģimeni ar ļoti korpulentiem cilvēkiem 100 kg+ , kas tur bailēs personālu, tie noteikti virtuvē meta uz pirkstiem kurš tad nesīs jūsu bezmaksas desertu, gaidot, kad brauksiet terorizēt hesburgeru :D

Tā jau saka, ka skopais maksā divreiz.

davfreim 30.07.2018

Pats tur esmu bijis, pirms gada kaut kur, cenas jā diezgan lielas, bet ēdiena porcijas bija lielas un galvenais garšīgas, ņēmu kaut kādu meža sēņu zupu, kas bija pilna ar sēnēm un garda un arī meža lopiņu gaļa tur garda.