Aitiņlauvas - attieksme

Nevienam neiesaku braukt uz šī viesu nama krogu. Pirmjāņu superīgā noskaņojumā iebraucām, lai paēstu - laika daudz nebija, lai mans vīrietis krogā gaidītu kādu gaļas ēdienu, bet es krogā pasūtīju zupu un krāsnī ceptus kartupeļus, kā arī kafijas. Ērti iekārtojos uz terases, baudīju superīgo laiku, bet tikmēr mans draugs aizgāja uz bistro (tā pašu viesu nama, atrodas 2 metru attālumā) nopirkt kādu gaļas ēdienu. Nāca pie manis, apsēdās. taisījāmies ēst, kad pieskrēja oficiante un nenormālā tonī paziņoja, ka šeit nedrīkst ēst bistro ēdienus, tas nav pieļaujams - kad es atgādināju, ka esmu krogā sev ēdienu pasūtījusi un kur mums tagad iet ēst šosejas malā? viņa noraustīja plecus un vienkārši bezkaunīgi aizgāja prom. Mūs izdzina no kroga (citādāk es to nevaru nosaukt), sajūta pretīga - mēs taču pirkām ēdienus no viena uzņemuma, no viena viesu nama ēdināšanas iestādēm. Leiki teikt, ka apetītes vairs nebija un pirmjāņu noskaņojums galīgi sabojāts.
NEIESAKU NEVIENAM BRAUKT UZ TURIENI, 'BŪS LIELA VILŠANĀS UN SABOJĀTS GARASTĀVOKLIS, LABĀK BRAUCIET ĒST UZ "LĀČIEM", KAS IR PĀRIS KILOMETRUS PIRMS (JA BRAUCAT NO RĪGAS LIEPĀJAS VIRZIENĀ)!!!

A Alīsija 27.06.2008

Jums laikam nepaveicās ar viesmīli, parasti tur ir ļoti labi. Būs pieņēmuši kādu stulbu oficianti, jo parasti tur apkalpojošais personāls ir OK. Ēdiens gan ir jāgaida kādas 25min, bet ir kvalitatīvi. Agrāk gan, kad krogs tikko atvērās bija nedaudz labāk. Bet tomēr vēl joprojām Aitiņlauvas ir vienīgā vieta kur kvalitāte mani apmierina. Viens nepatīkams gadījums gan bija, kad speciāli braucām ēst uz Aitiņlauvām, bet tur redziet bija slēgtais pasākums, kā dēļ paēst nebija iespējams.Tādā gadījumā krogam vajadzētu izbūvēt atsevišķas telpas, ja grib rīkot šādus saviesīgus pasākumus.

Un par LĀČIEM es pilnīgi nepiekrītu: aiz letes stāv 5 jaunas jaukundzes, un visas brīnās. Palūdzu lai novāc galdu no netīrajiem traukiem, jo pašas nesaprata, ka vajadzētu to izdarīt. Pēc tam gāju pati jautāt ēdienkarti. Kad bijām izdomājuši ko pasūtīt, arī bija jāiet pie oficiantes un viņa personīgi jāpasauc. Savādāk šīs tikai staigā un bolās, neko lāga nedara. Būtu es Lāču īpašnieks, atlaistu tādas. Un vēl pēc ēdiena pasūtīšanas netika atnests kartupeļu biezenis, kaut gan tas tika pasūtīts. Lāčos līmenis nekāds.

Sakiet ko gribat, tomēr AITIŅLAUVĀS līmenis ir augstāks.

I Ilona Stepena 13.07.2016

Diemžēl Jūsu viedoklim nepiekrītu, ar ģimeni 13.07.2016. braucām pa Rīgas - Liepājas šoseju un nolēmām paēst "Aitiņlauvās" (plkst.17.40), veicām pasūtījumu, arī pasūtījuma veikšanas laikā bijām liecinieki darbinieku savstarpējai komunikācijai, kasiere pavāram izteica pasūtījumu, un īsti nesadzirdēja pavāra atbildi, tāpēc pārjautāja, tad pavārs diezgan rupji atbrauca :"...Tu kurla esi?", to visu mēs dirdējām, tas bija jau nedaudz nepatīkami, tad pēc brīža pasūtījums bija gatavs, mans bērns, ēdot kotleti, tajā atrada metāla skavu, vīrs nekavējoties par to darīja zināmu oficiantei, kura tobrīd kopā ar mazu zēnu sēdēja pie blakusgaldiņa, kura acumirklī devās uz virtuvi, domāju, lai ziņotu par atradumu, pēc mirkļa atgriezās un teica, ka naudu par kotleti atdos, ka arī kādu desertu mums varētu uzsaukt, bet īpašu entuziasmu un satraukumu nemanīju attieksmē, tad no virtuves iznāca otra darbiniece- kasiere, pienāca pie mūsu galdiņa un teica, ka pavārs saka, ka neesot vainīgs. Tas mani pārsteidza visvairāk, kā pavārs var neuzņemties atbildību par to, ko vīņš pašrocīgi iejauc kotletēs, to es arī izteicu kasierei, kā arī minēju, ka atbildība ir jāuzņemas pavāram, tad kasiere ātri pazuda virtuvē, ienākot zālē, izlikās, ka nekas nav noticis. Nauda par šo kotleti tika atdota, taču uzsaukto desertu nesagaidījām. Sajūta tiešām bija nepatīkama, galvenokārt jau attieksmes dēļ. " Aitiņlauvās mēs vairs neēdīsim.

E elfrīdija 03.07.2008

Superīgajā pirmsjāņu noskaņojumā nav paveicies ne klietiem, ne kādai no parasti laipnajām oficiantēm, kura vēlējas stingri ievērot uzņēmumā pieņemto kārtību. BET, mums taču pastāv izvēles iespējas arī bez liekas ķengāšanās. Piekritu Alisijai, manuprāt "Aitinlauvās" ir labi. Padārgi, jāgaida, bet dabīgs ēdiens, lielas porcijas un apkalpošanai ne vainas. Uzņēmumam varbūt mazliet derētu pamainīt stilu, jo tomēr ceļmalas krogs un tikai pēc tam viesu māja.

L laiva 26.08.2008

Viesmīļiem arī gadās visādi ar to uzvedību, protams, ka jāvaldās, jo klients ir pirmā vietā, bet Aitiņlauvās vajadzētu īpašniekiem ievērtēt grīdu un galdu kāju tīrību pie grīdas-gar bāra leti redzama gridas lupatas gadsimtu svītras.Patiesībā šis ir faktors, kas manu ēstuves izvēli ietekmē.

L Linda 05.11.2008

Jāaa, mīlīši, Jums noteikti toreiz nepaveicās ar viesmīli, jo AITIŅLAUVAS tiešām ir ĻOTI, ĻOTI laba vieta! Ik pa laikam braucam speciāli uz turieni paēst...reiz pat saucām pavāru, lai uzslavētu!!! Tiešām ļoti garšīgi!!!

BET NU "LĀČI"!!! Ārprāc - es neko sliktāku līdz šīm nebiju vēl pieredzējusi..DRAMATISKI negaršīgi, nekvalitatīvi UN PAR ABSOLŪTI NEADEKVĀTI AUKSTU CENU!!! Lai paēstu pusdienas, jārēķinās ar LV 7 vismaz, piedevām vēl cena ir "maskēta", jo piedevas NEIETILPST OTRĀ ĒDENA CENĀ!!! Pilnīgi garām...!!! (Ja interesē konkrētāk - skat. sūdzību kafejnīca "Lāči" no 05.11.2008. kategorijā kafejnīcas...)
Tā lūk! ;)

L Līgucītis 25.05.2009

Mīļā sofija, es ieteiktu nekad neiespaidoties no šada veida attieksmes. Kādēl bojāt sev skaistos svētkus un noskaņu citu cilvēku neapmierinātības un es pat uzdrošinos teikt - kompleksu dēļ? Un ja Jums būtu bijis vairāk laika, tad painteresētos, kur atrodas vadība, jo klientam vienmēr ir tiesības aizstāvēt savas intereses. Kādēl gan kāds ir pelnījis lai kliegtu virsū? Un lai parāda restorāna bausli, kur rakstīts, ka nedrīkst neko citu ēst!

D dita 13.09.2009

Es arī varu piekrist autorei, ka attieksme no peronāl puses nav tā labākā, garšīgi ir, bet svarīgi jau arī ir apkalpošana un arī pati vadība man liekas, ka ir nervoza, jo dzirdēju, ka sieviete kliedza uz apkalpojošo personālu, cik no sarunas sapratu, ka ir īpašniec, savas darba attiecības manā skatījumā var apspriest un izrunāt klientiem nedzirdot un par tīrību arī viņiem vajadzētu vairāk piedomāt

K klients 13.09.2009

Nu ēdināšana šajā krogā ir galīgi pretīga, karbonāde garšoja pēc zivīm, vārītie kartupeļi bija sarkanbrūnā krāsā, saucamie frī kartupēļi sagriesti ripiņās cepti kartupeļi pirmo reizi tik negaršīgi ēdām, noteikti vairs uz turieni nebraukšu un saviem draugiem un paziņām arī to neieteikšu. ...

Z Zaiga 15.11.2011

nu gadās visiem savas melnās dienas, tādēļ jau nav jāstreso! es tur iebraucu vienmēr, kad gadās braukt uz liepājas pusi. ēdieni vienkārši fantastiski, cepuri nost pavāram! tādus frī kā tur nu NEKUR neesmu baudījusi! :D un tik romantiska un mīlīga atmosfēra nebūs nekur. žēl, ka ir tādi cilvēki, kā šīs sūdzības rakstītāji, kas viena sīka atgadījuma dēļ noliek krogu līdz pēdējam. fuj..

A anatolijs 09.04.2012

Uz šo iestādi neiesaku braukt, ēdiens negaršigs, un cenai neatbilstošs, pasūtījums tiek pieņemts pavirši, 6, 00ls par podiņu ar kartupeļiem un sēnēm ir par traku, ja vēl būtu garšīgi, ne ko neteiktu, bet...

M maija 16.11.2013

pilnīgi piekrītu!!!mums gadījās līdzīgi

man gan patika..bet nu laci tas ir vienreizejs arprats .apkalposana nulle ediens nulle.

V Vita Lanceniece 17.02.2017

Nu teikšu tā... Esmu bijusi tikai divas reizes... Bet ļoooooti garšīgi... un par apkalpošanu pilnīgi nemaz vismaz man nav bijis iemesla sūdzēties! Lai veicas!