AitasVilna.lv - Slikts servis

Pandēmijas laikā ir grūti izvēlētie dāvanas tuviem cilvēkiem un vēl grūtāk tās iegādāties, es izvēlējos uzdāvināt mūsu omei uz 89. Dzimšanas dienu aitas vilnas vesti. Meklēju i-netā, kur atradu poļu ražojuma kur bija uzrādīti izmēri apkārtmērs un garums vestei, bet man vajadzīgā izmēra nebija, tad atradu aitasvilna.lv mājas lapu kur lieliem burtiem rakstīts " pasūtījumi pa tel 26228510 (visu diennakti) ". 14.01.2021 dienas laikā zvanu un saku ka vēlos nopirkt vesti ar pogām uz ko man atbild sieviete (pēc balss kundze gados) kādu izmēru un kādu vesti ar pogām rāvējslēdzēju utt. , saku ka izmēru nezinu, bet apkārtmērs ir 110, uz ko man jau bravū Rīgā balssī atbild kam izmērs: krūšu apkārtmērs vidukļa vai gurnu, it kā jau normāls jautājums ja vestes nebūtu taisnā piegriezuma un jau atkal, jautājums: kāds izmērs? (jautājums jau skan neapmierināts.) . Ko lai atbildu ja, pasūtījuma pieņēmēja nav ieinteresēta man palīdzēt un izvēlēties, protams atbildu arī jau aizkaitināti uz ko man atbild lai iedzeru bolderjāņus un kundze atvieno zvanu. Pēc šīs sarunas jūtos aizkaitināta un pārsteigta ka šajos grūtos laikos tā var izturēties pret klientu, laikam jau šim uzņēmumam labi klājas. Pēc sarunas ierakstīju komentāru facebookā, kurā atbild cilvēks kuram ar latviešu valodu ir pašvaki un nesaprot par ko ir vispār šis stāsts, protams komentāru izdzēš un nobloķē mani lai nevaru komentēt. Iejot šinī mājaslapā redzu ka rupja izturēšanās pret klientu šim uzņēmumam ir norma. Žēl ka tiek pieņemti tādi darbinieki, kuru dēļ tiek zaudēti klienti, jo es šajā uzņēmumā vesti nepirkšu, lai gan vienmēr dodu priekšroku Latvijas precei.

о Оля Маско 23.05.2021

ДОРОГАЯ КЛИЕНТ ЧЕМ ПИСАТЬ НЕГОТИВ ВАМ ЧТО СЕКСА НЕ ДАЛИ ИЛИ У ВАС ПРОБЛЕМЫ В СЕМЬЕ ТОВАР КАЧЕСТВЕННЫЙ НЕ ПРАВДУ ВЫ НАПИСАЛМИ ВЫ ПОДУМАЙТЬЕ О СЕБЕ ПРЕЖДЕ ЧЕМ ПИСАТЬ ВЫ ТОЧНО БОЛЬНЫ И ЛЕЧИТЬСЯ НУЖНО ЕСЛИ ВАМ КИНУЛИ ТЕЛЕФОН НЕ НАДА ЛЮДЕЙ ОСКОРБЛЯТЬ ЕСЛИ БЫ НЕ ОСКОРБЛЯЛИ ВЫ ТО НЕ БРОСИЛИ ТЕЛЕФОН УВОЖЕНИЯ НЕТУ У ВАС К ДРУГИМ ЛЮДЯМ

о Оля Маско 23.05.2021

СЕРВИС ХОРОШИЙ ВСЕ ДОВОЛЬНЫ

A Agita Morkāne 24.05.2021

Pamodās pēc pusgada, ar savu komentāru, skatos ka tas ir tāds īsts krievu kantoris kurš valsts valodu nesaprot un ar augsta līmeņa kultūru un inteliģenci, spriežot pēc komentāra. Nopirku vesti omei " Polstore" un esam ļoti apmierinātas. Piegādāja uzmājām bez maksas un ļoti laipni apkalpoja, iesaku.