www.sudzibas.lv AitasVilna.lv Slikts serviss slikta kvalitate

AitasVilna.lv - Slikts serviss slikta kvalitate

Sveiki-izmantošu izdevību un uzrakstīšu atsauksmi visās iespējamās vietās, iegādājos segu, palagu un spilvenus no aitasvilna lv sega super, kvalitāte ļoti laba, palags ir bez jebkādām gumijām vai lipekļiem līdz ar to slīd nost no matrača, bet spilveni ir briesmīgi, piebāzti ar atgriezumiem, kunkuļos un vispār neērti izmantošanai! Īpašniece (vai persona kas atbild uz zvaniem, lai sniegtu informāciju) ir ļoti atsaucīga, laipna runā kā medu saēdusies, kad tu taisies ko pirkt, palagiem esot neslīdoša virsma un spilveni esot atverami un vilniņa izņemama ja ir par daudz un vispār viss ir Skaisti un brīnišķīgi, kad pasūtījums bija veikts pēc tik laipnas informācijas un, kad zvanīju lai pateiktu ka spilveni ir neiedomājami neērti un ka iekšā ir atgriezumu mučkuļi vai viņa vispār ir lietas kursā par to? !? Par ko es pretī saņēmu ļoti bezkaunīgus aizvainojumus, rupju attieksmi, neprofesionālu uzvedību, lamuvārdus un klausules nomešanu.
Nekad vairs neko šajā veikalā nepirkšu, noteikti izvēlēšos vietu, kur ir kvalitāte un profesionāla attieksme pret pircēju.

о Оля Маско 23.05.2021

ДОРОГОЙ КЛИЕНТ СЕРВИС ХОРОШИЙ ЕСЛИ ВЫ НЕ УМЕЕТЕ НОРМАЛЬНО ОЩЯТЬСЯ И СКИНУЛИ ТЕЛЕФОН ПОТОМУ ЧТО ВЫ САМИ ВИНОВАТЫ 1 ВЫ ПРОСТО НЕКУЛЬТУРНАЯ ВАМ ЧТО СЕКСА НЕ ДАЛИ ИЛИ В СЕМЬЕ ПРОБЛЕМЫ ОТЛИЧНЫЙ СЕРВИС ТАМ ВСЕ ЛЮДИ ДОВОЛЬНЫЕ ЕСЛИ ВЫ ДОВЕЛИ САМИ ЛЮДЕЙ ПОЭТОМУ И БРОСИЛИ ТЕЛЕФОН НЕ ПИШИТЕ ЧЮЩЬ ВЫ САМИ НЕ ПРАВЫ НАДА КУЛЬТУРНО ОБЩЯТЬСЯ ВАС НЕ ВОСПИТАЛИ РОДИТЕЛИ ПРЕЖДЕ ЧЕМ ПИСАТЬ И ЖАЛОВАТЬСЯ ПОСМАТРИТЕ НА СВОЁ ПОВЕДЕНИЯ ЧЕМ ПИСАТЬ

Good Intentions 23.05.2021

Lai arī kāds tur klients nebūtu - jūsu atbildes arī par daudz ko liecina.

S Sany Ba 23.05.2021

Paldies par atbildi, domāju visiem šādu atbildi lasot būs skaidri redzams ar kādu attieksmi jūs strādājat.

о Оля Маско 23.05.2021

Сервис очень хороший мои друзья довольны сервисов и обслуживанием все люди каторые пакупали довольны качество. Хорошее продавцы хорошие обслуживание. Супер. Мне понравилось

о Оля Маско 24.05.2021

Бывает так что люди похорошему не могут клиенты иза короновируса сходят сума посходили там всегда вежлево отвечают если бывает у клиента настроения плохое. Пусть тогда дома пасидит а не кидаться и званить ругаться можно мирно было. Сам клиент виноват если бы она не кричала и тел не положили клиенты должны быть одекватные и понятлевые к другим и сразу жалобу писать можно. Мирно было там обсудить если мино клиент обшялся

о Оля Маско 24.05.2021

Если клиенты мино обшяться и не кричат то можно было мирно вапрос я уверена обсудить если клиент. Кричит в телефон. И орёт но не красиво с её стороны и как можно тел не бросить . Если бы она. Не кричала по хорошиму подойти вот так и так не нада было кричать. Невежжевые клиенты. Кто бы выдержал крики коне чно положили тел потому что людям крики не нада. Можно. Было без криков . И не писать везде жалобу сначяла можно было мирно разобраться клиенту спакойно без криков рассказать люди. Бы пошли и разобрались поменяли. Всё хорошо было

S Sany Ba 24.05.2021

Tagad jūs atbildat tik daudz un tai pašā laikā īsti neko, bet lūdzu rakstiet šeit, kāds ir atrisinājums par manu lietu? Apskatiet vēlreiz WhatsApp īsziņas uz ko neesat man atbildējusi, lūdzu ieejat manā Facebook lapā (Sany Ba) apskatieties video vēlreiz, jūs varat dzēst ārā manus komentārus no Facebook no Instagram bet es atradīšu veidu cilvēkiem parādīt kāda kompānija jūs esat tieši ar attieksmi. Protams var pa mierīgam, es jums zvanīju jūs kliedzāt, zvanīju atkal lai runātu vēlreiz, šajā reizē jūs vēl pateicāt, ka es nemāku svešā valodā runāt tikai jūs vienīgā mākat, plus vēl jaukas lietas dzirdēju un klausules nomešana kā bonuss, tad sapratu runāšana nebūs, sūtīju ziņas WhatsApp ar lūgumu atrast risinājumu 24h laikā, 7dienas nekādas atbildes... Man pat naudu nevajadzēja atpakaļ, plika atvainošanās, sapratne un uzklausīšana, ka tas tiks risināts, ka sazināsies ar ražotājiem un šo ziņu nodos... Tas viss ko gribēju...

о Оля Маско 24.05.2021

PATIK VISIEM, IZNEMOT KONKURENTUS! VECS TRIKS!

I Ilma Semenuka 24.05.2021

PATIK VISIEM, IZNEMOT KONKURENTUS. VECS TRIKS!

I Ilma Semenuka 24.05.2021

PATIK VISIEM, IZNEMOT KONKURENTUS! VECS TRIKS!

S Sany Ba 24.05.2021

Esmu tikai pircējs - Sany Ba mans Facebook, tur ir pāris video un kad būs laiks ielikšu arī screenshot no WhatsApp un arī rēķinu ko esmu sūtījusi.

I Ilma Semenuka 24.05.2021

Vai sieviete nemak nopirkt palagu, lai vinsh neshlukatu pa gultu. Pat bernam ir skaidrs, ka palags japerk 20 cm garaks par gultu, lai abi gali parkartos par malu apmeram 10 cm,
nakamreiz pirms iepirkshanas, jaielukojas wikipedija un jaapgust dzives gudribas...
Saistiba ar spilvenu.
Pie dazhadam slimibam un kermena formam, spilveni nepiecieshami vai nu mikstaki, vai stingraki. Vai ari pardevejam pardodot spilvenu, japrasa arsta rekomendacijas.?
Saistiba ar spilvenu pildijumu:
ja aitas vilnu pilkdis spilvenos ta, ka to dara ar sinteponu, tad pec brizha pildijums nosedisies un paliks. Tapec ir izgatavotaja piedavajums vilnu pildit konkretos gabalinos, lai spilvens vienmer butu un nenoplaktu. Tada ir izgatavotaja koncepcija. Perkot, klientam ir japienem lemums, kas vinam ir pienemami un kas interese. Par sho jautajumu viss ir izteikts un savus izdomajumus inteligentam cilvekam japietur pie sevis... ! Kauns par sho sudzibu

S Sany Ba 25.05.2021

Good Intentions 24.05.2021

Veicot paviršu analīzi nonācu pie secinājuma, ka Оля Маско diemžēl ir saistīta ar šo firmu, lai gan pēc komentāriem varētu pieļaut versiju par konkurentu diversiju, jo labu anti reklāmu firmai taisa. Attiecīgi Оля Маско un Ilma Semenuka ir viena persona vai arī pazīstama viena ar otru - ''+2'', aiztāvēšana, kā arī cepiens uz līdzenas vietas. Mājaslapu es aplūkoju un uzticību vizuālu nerada un noteikti neko nesūtītu no tādas. Es pieļauju, ka preces varētu būt kvalitatīvas tik pat daudz cik nekvalitatīvas, bet noteikti dotos uz vietas(ja iespējams) spaidīt un iegādāties. Patīk, tas ka visi apmierināti, lai gan te ir neapmierinātie kuri itkā ir konkurenti par to man nav viedokļa, bet fakts, kā tāds, ka visus neapmierināsi un īpaši, kad tiek sūtīts caur internetu vai pa telefonu. Man arī patīk, kā metājas ar vārdu konkurents, jo ja paskatās Оля Маско lietotāju vēsturi, tad viņa sūdzās par Wool-market.com, to ka nelegāli tirgo un neievero epidemioloģiskās drošības noteikumus, tādā veidā komentāros parādot konkurences praksi un savu zināšanas līmeni. Starpcitu, gan jau būšu konkurents, tikai vot tirgot man nav ko.

M Marita Kalnina 20.12.2021

Paldies, ka atradu šo Jūsu komentāru. Gribēju pasūtīt no šīs firmas, bet laikā iedomājos apskatīt sūdzības. Jau telefona sarunā likās, ka pārdevēja ir vienaldzīga pret pircējiem un maldinoša cena mājas lapā. PVN jābūt redzamam jau pie cenas( tas var būt uzrādīts atsevišķi). Un ja vēl šeit atbildes komentārā var pateikt: ВАМ ЧТО СЕКСА НЕ ДАЛИ ИЛИ В СЕМЬЕ ПРОБЛЕМЫ. ? Tad var redzēt pārdevēja īsto "seju". Tā nedrīkst atbildēt pat uz nepatīkamu atsauksmi. Nupat piedzīvoju ļoti agresīvu sarunu ar Ilmu Semeņuku (no viņas - AitasVilna.lv puses, jo man netika dota iespēja runāt). Kad gribēju ko iebilst, saruna tika atvienota. Super attieksme pret klientu!