www.sudzibas.lv Aitasvilna nekvalitatīva prece

Aitasvilna - nekvalitatīva prece

Labdien!
Pirms kāda laika iegādājoos šajā veikalā teļādas čibas. Tās bija ērtas, glītas. Kad tās nolietojās, nolēmu atkal iegādāties tādu pašu modeli, tādas pašas čības, taču vīlos... iegādājos čības decembra beigās, nemaz neiedomājoties, ka man to kvalitāte jāpārbauda, jo vienreiz jau biju pārbaudījusi. Vīlos, jo pēc nedēļu ilgas čību valkāšanas telpās, pamanīju, ka viena čība nav pa šuvi sašūta. Vērsos atpakaļ veikalā, kur pārdevēja laipni manas čības paņēma atpakaļ, sakot, ka vadītāja vedīs uz Rīgu pie meistara. Remonta ilgums apmēram 2 nedēļas. Pagāja 2 nedēļas, tad vēl 2, bet čību nav- tad vadītāja nav aizvedusi, tad vēl remontē, tad vadītāja saslimusi... pēc vairāk kā mēnēša čības tomēr sagaidīju, taču... tās bija zaudējušas savu glītumu, jo, šķiet, ka vadītāja pati( jo meistars ar stāžu tā nevarētu salabot čības, pat gribēdams!!!) bija centusies tās salīmēt ar visparastāko superlīmi, kā arī no baltās krāsas bija palikuši tikai pleķi! Salabotā čība bija vienkārši briesmīga! Pārdevēja (pārdevējas tiešām šeit strādā ļoti jaukas un saprotošas), redzot manu izmisumu, pati saprata, ka tādas vairs vilkt kājās nevar, un atdeva man manu naudu par iegādātajām ;čībām, varbūt, ka saņemot no vadītājas rājienu...
Ieteikums- pirms šeit iepēcieties, pārbaudiet, vai veikalā piedāvātā prece ir kvalitatīva, jo, ja nebūs un paši nebūsiet pamanījuši, tad remonts var vilkties mēnešiem, kā arī no tā nebūs rezultāta! Man palaimējās ar pārdevējām, jo naudu atdeva, bet citā gadījumā varbūt tā nebūt!

E

A Aitasgalva 09.02.2011

Tc Raibais suns, tagad man skaidrs, par kādu aitādu iet runa!Egita, tu tikai dieva dēļ neej ar tām čībām nekur laukā, jo visi suņi čurās virsū!

M minna 19.02.2011

Pratam neaptveramas mulkibas...Kas tad ar cibam iet ara! Kapec suni cura? Viniem ada patik? Skaties, ka kazoku neapcura...Ej cep pankukas un negvelz mulkibas...

S susurs 19.02.2011

Egita ! Spriezhot peec uzrakstiitaa, chiibaam defekts bija "pievilkts aiz ausiim", lai tu dabuutu naudu atpakalj. Aciim radzot esi uz seeklja??!! Ar negodiigiem panjeemieniem izbrauc uz cita kakla? Gan jau kaads tev ragus aplauziis. Arii tad ieraksti atsauksmees, kaa tev tos ragus lauziis! Ja kaads zin sho kundziiti no tirgotaajiem, tad uzmanieties vinjai kaut ko paardot-sabojaas mantu, paprasiis naudu ar jebkuru iemeslu un veel citus uztaisiis par vaniigiem. Es shitaadas mamzeles neatbalstu!

S sulamite 19.02.2011

Ieklausieties: novalkaajusi vienas chiibas - labas, otras valkaajusi, valkaajusi un peekshnji ieraudziijusi...Peec tam teksts-no baltaas kraasas palikushi tikai plekji (kaa tas iespeejams?) un beidzot- vajadzeeja it kaa sashuut, bet beigaas it kaa liimeets... Kas tad tur riktiigi bija? Atliimeejies, nedashuuts, noskraapeeta kraasa???...Shitaa kundziite pati nezin ko grib, ko vajag un stripri izklausaas peec maaniishanaas...Esmu vienispraatis ar citiem, ka shitaa ir naudas izspieshana...Un ja jau tas taa, par ko tad tu te kveksti-laipni apkalpoja, salaboja, tev napatika-atdeva naudu un ko tad tu vel gribeeji-lai noducho roku? Es tevi taadu vairs tajaa veikalaa iekshaa nelaistu, bet vinji veel tev naak pretii katraa tavaa kapriizee... Tu nu gan esi baigi kruta vecene, veel nav labi...Ar shitaadu raksturu pie viira netiksi, bet, ja ir, tad aatri aizmuks...es vinjam to iesaku, jo ar vecuma sievietes paliek tikai kapriizaakas un kas buus klimaksa laikaa...shausmas iedomaaties. Seedi maajaas un nebojaa cilveekiem garastaavokli!!!Tev taapat taa izmaaniitaa nauda laimi nenesiis-to atceries uz visu muuzhu-jaabuut godiigiem un savu ES pasleep kabataa...!!!

B begemots 19.02.2011

Es izveidotu stendu ar fotografijam, kur visi redzetu, ka shitadas klientes veikalos neielaist, jo shmaucas.Lai tik iet uz tirgu un tur perk LABAS mantas ar GARANTIJAM uz visu muzhu. Un nav slinkums teret laiku, rakstit komantarus par to, kas patiesiba nav, jo tas izriet no klientes pashas rakstita.Tas ir pielidzinams izspieshanai un to jau mes redzejam 90.gados. Shantazha.Veikala darbiniekiem ir jasaka PALDIES par izturibu, pieklajibu, kompetenci (ja mes vadamies pec principa, ka klientam vienmer ir taisniba).Lai gan es to neatbalstu un shis gadijums ir tam pieradijums.Un, ja mes salidzinam, ka mus apkalpo partikas veikalos, kur Jus pirksiet jebkura gadijuma, tad, ja es butu shi veikala saimniece, tad izteiktu pardevejam lielu PALDIES, ka iztureja shadu psihisko uzbrukumu.
EGITA! Es Jusu vieta atvainotos cilvekiem par neertibam, ko Jus viniem sagadajat!

K klukste 19.02.2011

Es to veikalinu R. Suni zinu. Labakais EKO veikals Sigulda. Mantas kvalitativas, labas.Vinjiem pie sienas karajas diplomi no Starptautiskam izstadem par kvalitativiem izstradajumiem. Tapec NETICU Egitai.Vinji nav vienkarshi sagramstitu mantu piedavataji. Tur viss ir izdomats, tikai dabigi izstradajumi, kvalitativi.Laipnas, zinoshas pardevejas. Vinjiem ir sagatavoti informativi materiali par izstradajumiem, ko vinji piedava. Ja shads veikals nepatik, tad tirdznieciba ir jaaizliedz ar likumu (ha, ha, ha). Suni rej, bet karavana iet talak. Lai vinjiem veicas un nenemiet galva, lai gan viena vermele var sabojat visu medus burku. Bet pec shadiem komentariem ta kundzite varbut sapratis, ka vinjai nav bijusi taisniba un ATVAINOSIES? (vismaz pardevejam noteikti). Un ja vaditaja bijusi slima, tad ko, vinjai vajadzeja slimai ar temperaturu nesties uz Siguldu un skriet labot apavus? Vai tad visa pasaule griezhas tikai ap Egitu? Bet, gan jau visi bus sapratushi savas kludas un MIERS MAJAS!