www.sudzibas.lv Aisa Meži Sia Neizmaksā atalgojumu, jo summa esot par mazu, tādēļ prasa turpināt strādāt neoficiāli

Aisa Meži Sia - Neizmaksā atalgojumu, jo summa esot par mazu, tādēļ prasa turpināt strādāt neoficiāli

Šī gada 10.Janvārī saņēmu anonīmu sms (vai vēl meklē darbu ? ) uz šo brīdi darbs patiešām bija nepieciešams.
Viņi gan pastāvēja uz to kad Popē jeb izbraukšanas punktā jāierodas būs pašam.
Ņemot vērā to kad mans vienīgais transporta līdzeklis uz to laiku bija divritenis un attālums kas būtu jāveic ir 32km. dienā atteicu.
Pēc neilga brīža saņēmu zvanu kad rīt atbraukšot pakaļ un pēc darba atvedīšot mājās, sarunāts.
Nākošajā dienā pēc atgriešanās mājās saņēmu sms (rīt pakaļ nebrauksim, brauc ar riteni),
atbildēju kad nebraukšu, pēc 15min. saņēmu jaunu sms (rīt aizbrauksim pakaļ).
Arī nākošās dienas vakarā turpinājās tāda pati diskusija pēc trīs dienu darba un daudzām diskusijām tika paziņots kad ar transportu galā jātiek pašam.
Pateicu kad negrasos ar divriteni salā pa apledojušiem ceļiem braukt 32km diena un ar to arī viss teorētiski tika izbeigts.
Kopš tā brīža visi mēģinājumi risināt jautājumu par izdarītā apmaksu ir bijusi tikai tīšana ap pirkstu sūtot no viena pie otra.
Vienā brīdī tika paziņots kad summa esot par mazu un no uzņēmuma konta neesot iespējams pārsūtīt mazāk par 100eiro kaut gan cik zinu no iepriekšējās pieredzes ar šo uzņēmumu tas nudien tā nav.
Pirmo reizi darba attiecības ar doto uzņēmumu izbeidzu 2016. gada rudenī.
Sākotnējā atalgojuma izmaksas politika bija (katru piektdienu) līdz vienā brīdī bez jebkāda paziņojuma, tikai pēc ilgas zvanīšanas un paskaidrojumu meklēšanas tika paziņots kad turpmāk izmaksa notikšot katru otro piektdienu.

Par šī jautājuma risināšanu publiskā telpā esmu saņēmis draudus vērsties pret mani tiesā par firmas nomelnošanu, sākotnēji apgalvojot kad man nav nekāda sakara ar šo uzņēmumu bet tālāk nonākot pie secinājuma kad varu pierādīt pretējo tas itkā pieklusa.

E

T teemo 13.02.2017

Tur čakarē cilvēkus, izmanto to, ka laukos nav darba utt.

E EdgarsLV 19.02.2017

Vēl sola kriminālatbildību par publisku sūdzību izpaušanu, neredzu gan kad censtos sniegt kādus paskaidrojumus.
Plus viens no darbiniekiem bija pievienojis atbildi citā portālā rakstot kad tur strādā jau pus gadu un darbinieki pieņem darbā apakš darbiniekus kuriem maksā skaidrā uz rokas (vai ja ienāk prātā nemaksā) diemžēl nepaspēju bildi uztaisīt pirms paspēja izdzēst.
Vadība par visu šo ir lietas kursā tas viņiem bizness plus viņi var uzspļaut VDI, VID un LVM jo mežā praktiski neviens neko neizkontrolēs un to kā strādā LVM darbinieki esmu redzējis dzīvē.
Kad tiek saņemts jautājums No LVM: "Vai visiem papīri kārtībā ? " atbilde no Aināra (Sia aisa meži) "Protams" No: LVM "Nu lai tā būtu".
Man ir bildes no cirsmas kur tas notika, ja LVM ir interese izmeklēt droši rakstiet man

Dobelniece34 23.02.2017

Nu jau kautkadas mulkibas stasti...Cik zinu tad tur neviens neoficiali nestrada...Visiem zageriem papiri kartiba ,cik zinu tad ari zagera paligiem obligati jakarto papiri VID ka pasnodarbinatam personas... Ja tu to pats neesi velejies darit tad nevaino un nenomelno firmu...un ja jau tev 32.km jabrauc...ko tad piesakies darba,ja reiz nevari nodrosinaties ar to lai tiktu uz darbu...Neuzskatu ka Tas firmas darbiniekiem Tev ka karalim vajadzetu braukt pakal...Ta jau ar tadiem ka tu parak labi auklejas un izdaba tadiem kas neko negrib darit...tad vel redz kungam sudziba par to ka nebrauc pakal...

E EdgarsLV 23.02.2017

Nejau es viņiem lūdzu braukt man pakaļ, sākotnējā noruna bija tāda kad viņi brauks pakaļ kādu laiku jo viņiem VAJAG, es jau no paša sākuma teicu kad man transporta nav un nekādus variantus nepiedāvāju.
Dobelniece34 jūs rakstat tā itkā es viņiem būtu lūdzies braukt man pakaļ
Un Man bija pašnodarbinātā statuss, kas NEKĀDI nepasargā manas tiesības saņemt atalgojumu šajā situācijā
Un vispār ko jūs te plijaties iekšā runa iet PAR NEIZMAKSĀTU ATALGOJUMU, ja jums kādreiz kaut kur nesamaksātu par darbu ko lūdza jums darīt gribētu redzēt kā jūs piedotu un aizmirstu varbūt vel p*kalu bucotu par to kad iespēja bija laiku patērēt

Dobelniece34 23.02.2017

Par to gan saubos,vai tiesam attalgojums netika izmaksats!Vai tik tu neesi no kartejiem pudeles cilatajiem,kam kautkas nav paticis un tapec nomelno firmas vardu!Zini,mans viirs nav nekads svetulis,un vins ari tur kadreiz stradaja,tik nez kapec vinam viss ir samaksats un vienmer laikus!

E EdgarsLV 23.02.2017

Dobelniece34 Gribat mani satikt un parunāt par šo visu rakstiet [slēpt]@inbox.lv varēsit redzēt dzīvē kad neesmu nekāds alkaholiķis pie reizes manām meitiņām divgadīgaijai un piecgadīgajai varēsit paprasīt kāds tētis ir.
Jūs viņus te tik skaisti aizstāvat bet man un manām meitām no tā jācieš
Nu ļoti jauki kad jums viss ir samaksāts nu ļoti jauki bet tas nenozīmē KAD MAN BŪTU JĀKLUSĒ PAR TO KAD MAN NAV SAMAKSĀTS

E EdgarsLV 25.02.2017

Dobelniece34 Jūs esat TIK pretīgs cilvēks kad jūs aizstāvat firmu kas apkrāpusi tēvu kura ģimenei no tā jācieš KAUT gan pati neesat ar šo firmu saistīta
Vienkārši pretīgi, nerakstiet man vairs un arī nezvaniet, man no jums metas nelabi, tādi cilvēki kā jūs ir iemesls ienīst sabiedrību visā kopumā

Dobelniece34 25.02.2017

Edgar Bērziņ Jums nav nekādu tiesību mani apsaukāt!Nezināju ka sava viedokļa izteikšana ir aizliegta!Es jau jums nerakstīju,bet Jūs jau nevarat likties mierā vienalga rakstāt,pats esat pretīgs... Jūs tik izmisīgi cenšaties man uzspiest Savu TAISNĪBU...
Un ziniet vairākās vietās esat sapinies savos melos...pardomajiet un pārlasiet kartīgi,ko un kā esat rakstījis!

Visdrīzāk pats esi krāpnieks,kurš pēc izdevīguma nomelno cilvekus!

Dobelniece34 25.02.2017

Ticiet man arī no Jums metas nelabi!Melis,alkaholiķis!

E EdgarsLV 26.02.2017

Protams protams jūsu viedoklis ir ļoti svarīgs ņemot vērā kad šajā visā jums nav nekādas lomas, ejiet pasūdzaties par valdību tam būs lielāka nozīme un par to ko un kā jūs man rakstījāt uz e-pastu es vēl paspēšu publiski publicēt lai visi redz kad jums tajā galviņā ir ļoti maz kā

Atkal Edgars plosās!Esi atradis kārtējos upurus?
Pastāsti vairāk par sevi,par to kāds strādnieks esi!
Pastāsti Tautai ka ejot uz dabu biezi atrodies alkohola reibumā un savus darba pienakumus nepildi,un par neko nedarīšanu vēlies saņemt samaksu!
Cik darba vietas jau esi paspējis nomelnot? Divas,tris,četras,varbūt pat vairāk!Tu darbus maini biežāk nekā zeķes!Tu atkal izliecies par upuri,kaut patiesībā tā nav!
Dīvaini,ka tevi nabadziņu visas darba vietas apčakare,kā tev neveicas!Netēlo no sevis mocekli!
Ir tādi cilvēki,kuri visu laiku vēlas lai viņus žēlo,un tu esi viens no viņiem!

E EdgarsLV 26.02.2017

Katru dienu par sevi uzzinu ko jaunu, pārsmieties var.
Pirmo reizi publiska sūdzība no manas puses, netici, pameklē informāciju parādi kur esmu par kādu citu ko izteicis, jebkad jebkur.
Alkaholu nelietoju, ja esat no blāzmas to var pārbaudīt, varbūt jaucat mani ar kādu vai kā to nu es nezinu, ja tiešām esat no blāzmas varat mani satikt dzīvē un noskaidrot cik darba vietās esmu strādājis
Protams ja neesat vienkārši tā pati dobelniece kas raksta no mākslīga konta

Nēesmu teicis ka iepriekšējās bija publiskas!
Kad tu man atdosi naudu ko esi parāda?
Kas tā tada?

Ā,tā kas aktīvi komentē!
Ko tur padarīsi,ja cilvēkam savs viedoklis!
Kā saka,cik cilvēku,tik viedokļu!

E EdgarsLV 26.02.2017

Kādas tad vēl ? Par kuru uzņēmumu tad esmu kādam ko teicis ?
Ja jau esmu tev parādā tad nāc pakaļ, lai kas arī jūs būtu :D

Tu tagad muļķi tēlo,vai kā?

Vai tik tavu bračiņu nesauc Raivo?

Nē Oskars un viņš jau gadus piecus Anglijā dzīvo
Vēl kādi jautājumi ?

Kas Raivo tev skaitās?

E EdgarsLV 26.02.2017

Nezinu nevienu ar tādu vārdu
Vēl kādi jautājumi ?

Tev lieliski izdodas tēlot muļķi,un pie tam lieliski izdodas melot!

E EdgarsLV 26.02.2017

Ko tad nepatiesu esmu pateicis ?
Vēl neesi uzrakstījis neko kam būtu kaut sīkākā nozīme, tikai tukša salmu kulšana
Gan jau esi kāds no šis firmas nudien intelektuālajiem pakalpiņiem kas šādi mēģina kaut ko attaisnot bet rezultātā tikai turpinat rakt sev bedri

Tu! Netēlo no sevis sazin kādu pārgudro! Man bedre nevienam nav jārok! Tu tik izslavināti sevi cel debesīs, ka smiekli pilnīgi nāk! Vakar normāli iedzēri ko? Paģiras šorīt nemoka? Tu apgalvo, ka alkaholu nelieto, bet vakar dzēri bērnu klātbūtnē, bernus atstajot novārta!

Edgars Bērziņš - Apzināta shēma naudas krāpšanai!

E EdgarsLV 26.02.2017

:D Pārsmieties var, nopietni Lilita beidz taisīt viltus profilus un komentārus, kaut gan pēc gramatikas varētu arī būt kāds cits, Tādā gadījumā atvainojos.