www.sudzibas.lv Aisa Meži Sia Neizmaksā atalgojumu, jo summa esot par mazu, tādēļ prasa turpināt strādāt neoficiāli

Aisa Meži Sia - Neizmaksā atalgojumu, jo summa esot par mazu, tādēļ prasa turpināt strādāt neoficiāli

Šī gada 10.Janvārī saņēmu anonīmu sms (vai vēl meklē darbu ? ) uz šo brīdi darbs patiešām bija nepieciešams.
Viņi gan pastāvēja uz to kad Popē jeb izbraukšanas punktā jāierodas būs pašam.
Ņemot vērā to kad mans vienīgais transporta līdzeklis uz to laiku bija divritenis un attālums kas būtu jāveic ir 32km. dienā atteicu.
Pēc neilga brīža saņēmu zvanu kad rīt atbraukšot pakaļ un pēc darba atvedīšot mājās, sarunāts.
Nākošajā dienā pēc atgriešanās mājās saņēmu sms (rīt pakaļ nebrauksim, brauc ar riteni),
atbildēju kad nebraukšu, pēc 15min. saņēmu jaunu sms (rīt aizbrauksim pakaļ).
Arī nākošās dienas vakarā turpinājās tāda pati diskusija pēc trīs dienu darba un daudzām diskusijām tika paziņots kad ar transportu galā jātiek pašam.
Pateicu kad negrasos ar divriteni salā pa apledojušiem ceļiem braukt 32km diena un ar to arī viss teorētiski tika izbeigts.
Kopš tā brīža visi mēģinājumi risināt jautājumu par izdarītā apmaksu ir bijusi tikai tīšana ap pirkstu sūtot no viena pie otra.
Vienā brīdī tika paziņots kad summa esot par mazu un no uzņēmuma konta neesot iespējams pārsūtīt mazāk par 100eiro kaut gan cik zinu no iepriekšējās pieredzes ar šo uzņēmumu tas nudien tā nav.
Pirmo reizi darba attiecības ar doto uzņēmumu izbeidzu 2016. gada rudenī.
Sākotnējā atalgojuma izmaksas politika bija (katru piektdienu) līdz vienā brīdī bez jebkāda paziņojuma, tikai pēc ilgas zvanīšanas un paskaidrojumu meklēšanas tika paziņots kad turpmāk izmaksa notikšot katru otro piektdienu.

Par šī jautājuma risināšanu publiskā telpā esmu saņēmis draudus vērsties pret mani tiesā par firmas nomelnošanu, sākotnēji apgalvojot kad man nav nekāda sakara ar šo uzņēmumu bet tālāk nonākot pie secinājuma kad varu pierādīt pretējo tas itkā pieklusa.

E

Vakarā tiekamies pie veikala!

Ok pie kura ?

Nu kad Tevi aicinu satikties,ko nepiekrīti!?Uzreiz mal kautko par viltus profilu!
Mani sauc Andreijs un Tu labi mani zini!

E EdgarsLV 26.02.2017

Nezinu nevienu Andreju un kā jau rakstīju, ok tiekamies ! Pie kura veikala gribi tikties gudriniek ?

Varētu padomāt ka daudz veikalu :D
Pie ILZES.

E EdgarsLV 26.02.2017

Pietiekoši lai būtu jājautā ! Cikos tur būsi ?

17:20 izbraucu no Ventspils!Pec sešiem!

E EdgarsLV 26.02.2017

Ok sarunāts, ļoti intresanti jo pat nevaru iedomāties kas tu esi :D

E EdgarsLV 26.02.2017

Nu kur tad izgaisāt ? Stāvēju gaidīju un tā arī nesagaidīju, vai varbūt bija kauns pienākt klāt, pa lielam jau pāris mašīnas tur tikai piestāja ap sešiem.