www.sudzibas.lv AIRISA"CO VAI AKO LĪNIJAS NAUDAS IEKASĒŠANA UZ NEATDOŠANU

AIRISA"CO VAI AKO LĪNIJAS - NAUDAS IEKASĒŠANA UZ NEATDOŠANU

LABDIEN, GRIBU VISUS INFORMĒT PAR KRĀPŠANOS UZ LĒTTICĪGU TŪRISTU RĒĶINU. NOPIRKĀM ŠAJĀ '' TŪRISMA FIRMĀ'' CEĻOJUMU AR AUTOBUSU, CEĻOJUMS NENOTIKA UN IEKASĒTĀ NAUDA ARĪ NETIEK ATGRIESTA. TAGAD UZSĀKSIM TIESU DARBUS, VARBŪT SANĀKS KAUTKO ATGŪT, VAI CENTĪSIMIES PANĀKT LAI TĀDA AFĒRISTU KOMPĀNIJA NEEKSISTĒTU. ŠĪS KOMPĀNIJAS LĒTĀS AUTOBUSU TŪRES CENAS IR IEGANSTS LAI SAVĀKTU NO MUĻĶIEM NAUDU UZ NEATGRIEŠANU. ESIET UZMANĪGI, NEĻAUJIET SEVI APKRĀPT!

D

S sanjo 10.12.2009

Valstī krīze, cilvēkiem nav naudas!Kur jūs biezie ņemat naudu ceļojumiem?
Kaut jūs vairāk apkrāptu tās firmas!Riebjas taisni!

I Inga 28.12.2009

tikko atgriezāmies no ceļojuma ParIze Amsterdama BerlIne/ braucAm ar firmas guLamautobusu. protams nogurām jo autobusa nebija pienācīga tualete. varējas tikai reti pi pi/. daudz ko apskatījām bet aŗī pārsalām. autobuss kavēja jau noRīgasd, gaidījām ārā salā 2.stundas. tā arī katrā pilsētā vienm. bija jāgaida uz ielas kattreiz autob. Brauciena laikā gide Anda vislielāko uzmanību veltijha sev un šoferīšiem viss bija jādara tā kā teica mācīja kā skolā bērnus.Katrā nepazīstamajā pilsētā viņa šoto paradija un pastāstīja pēctam pameta mūs kā aklus kucēnus no7-9stundām bija jāstaigā vieniem nezin kur un nezin kā.nezinot valodu.autobusā gaiss bija smags/.ja nezināt valodu un neesat bijuši ārpus ar šo firmu un gidi Andu neiesaku braukt. Viņa tur jutās kā zivs ūdenī bet mums bija jāpārcieš daudz neērtības.liela daļa grupas bija sašutuši. Līdzi mazākai vajg500 E