www.sudzibas.lv AirBaltic Nekorekta informācija

AirBalticCard - Nekorekta informācija

Vēlos informēt visus AirBalticCard vai TravelSIM mobilo sakaru SIM karšu lietotājus par to, ka šo produktu reklāmās un mājas lapās nav norādīta viena būtiska šo produktu cenas īpatnība.
Sniegtajā informācijā tiek apgalvots, ka zvanītājs uz šīs kartes numuru maksā kā par zvanu uz Igaunijas mobilo sakaru tīklu +372xxxxxxxx. Bet tur nav atrunas, ka Latvijas mobilo sakaru operātori ir izdalījuši šo karšu lietoto numuru diapazonu kā paaugstinātas maksas numurus un zvans uz to zvanītājam izmaksā 0,29-0,38 LS/min. atkarībā no lietotā sakaru operātora.
Esiet uzmanīgi un apsveriet, vai vēlaties iztukšot jums zvanošo cilvēku maciņus!

S smīkņa 12.04.2013

Vai tad visiem Latvijas mobilo sakaru operatoriem Igauņu numuri nav paaugstinātas maksas pakalpojums?

T Testētājs 19.09.2013

Zvans no Bite maksā 15san, LMT 14.4 sant/18sant/20sant Amigo Zemcenu tarifu ārzemēm 9sant