www.sudzibas.lv AirBaltic Uzhasnij podhod k klijentu

AirBaltic - Uzhasnij podhod k klijentu

Airbaltic- ochenj plohoje obsluzhivanije klijentov, gruboje otnoshenije, sbori i nalogi v 3 raza previshajut stoimostj bileta, a otnoshenije k klijentu hamskoje, sovershenno ne otvechajut za svoi dejstvija i obeshjanija., polnij otstoj, narod beregite svoi nervi i denjgi

K

T terra 19.05.2009

Pilniibaa piekritu!!!

A Anonima 23.06.2009

Vispārēja sūdzība, ka viss ir slikti. Smiekli nāk :D:D:D Sekojam bara instiktam !!! Jeeeee!!! :D:D:D

A A 23.06.2009

Labākā Avio kompānijā kāda vispār ir redzēta! Ir Airbaltic!

M mademoiselle 07.07.2009

Nepiekrītu! Es divreiz lidoju ar Airbaltic šī gada maijā, esmu ļoti (!!!) apmierināta. Lielisks serviss, stjuartes brīnumjaukas, piloti profesionāli (nosēšanās bija tik ideāla, ka to pavadīja aplausi:)) Varu salīdzināt ar British Airways.. - nekādas būtiskas atšķirības nejutu (trūka tikai GPS:)). Arī turpmāk izmantošu Airbaltic. Mani komplimenti kompānijas darbiniekiem!

E Erika 27.07.2009

Nikto Vam ne meshal zabronirovatj bileti drugoi kompanii.

k primeru tam ja broniruju vsegda

P peteris 30.10.2009

air baltic ir meesls--pilniigs chau

M Maris 17.11.2009

Parasti shie gaudotāji ir urlas - lidojiet ar lufthansa --- tur ari urlas ir ciena :D :D

L lida 17.11.2009

esu lidojusi ar so kompanijas lidmasinu 4reiz un vini ir loti jauki, mazulim iedod sedzinas laipni apkalpo, smaidosas un laipnas stjuartes.un galvenais kas man patika bij latvijas tautibas stjuartes un tev ir patikami ja ar tevi runa dzimtaja valoda ar cienu, bet ka jau saka cik daudz cilveku tik daudz viedoklu.un katram sava dzives uztvere

M Maris 18.11.2009

Kata lai kam pati uzvedās kā cuka ;-0 un dabūja pretī . KATJA eto ne bileti daragije a ti bednaja.

1 1983 15.05.2010

дебилоподобный. Чаще всего так и получается, ломаешь-ломаешь голову какбы это сделать, а на самом деле и не стоило заморачиваться, потому что все разрешается какбы само собой, то есть любую проблему надо рассматривать как нечто легкое, тогда все будет действительно легкодоступным и гениально простым.