www.sudzibas.lv AirBaltic Slikts serviss

AirBaltic - Slikts serviss

Saksu ar to, ka parasti, redzot kadu sudzibu par airbaltic, nepieversu tam uzmanibu un vel zinamos brizos so kompaniju diskusijas aizstaveju. Ticu, ka iemesls tam bija, ka nekad nebija jaatrisina kada negaidita situacija vai problema.
Lidoju loti biezi helsinki - riga un atpakal, izmantoju gan finnair, gan airbaltic - atkariba no lidojumu laikiem un bilesu pieejamibas, diemzel soreiz izvelejos airbaltic.
Tatad situacija: nopirku biletes julija, lai lidotu augusta ar viru uz rigu. Julija pedeja menesi radas situacija, ka gimenes miluli (francu buldodzinu) vajadzetu nemt lidzi ar mums, jo gluzi vienkarsi ieprieks sarunatie pieskatitaji, neparedzetu apstaklu del vinu nevar pieskatit.
Apskatot airbaltic dzivnieku parvadasanas noteikumus, izlasu, ka soma var but tik liela, ka rokas bagaza, un ieteiktais svars 8kg, viena virziena maksa +60 eur. Nemu manu miluli, ielieku noteiktaja izmera parvadasanas soma - viss forsi, jo vins ir mazins, lieku uz svariem - 10kg. - tatad par 2kg smagaks, neka noteikts.
Es, ka godigs klients, zvanu uz airbaltic, izklastu visu situaciju, ka suns mazins, bet ka jau buldogs ir pasmags, salidzinot ar atlauto. Piedavaju, ka esmu ar mieru nemt tikai suni ar mani, un savu atlauto rokas bagazas vienibu, kas var but vel 8kg nenemsu un maksasu par suni noteiktos 120eur (lieki pieminet, ka sunim ir jabut novietotam pie kajam un bilete izmaksa dargak, neka pasazierim) .
Pec mana izklasta sanemu vienu vienigu teikumu - ne, nevar, jo noteikts ir 8kg un viss. Operatore pat nepajautaja, cik ir suna virssvars, ka ari nepiedavaja citu alternativu, ka parvadasana bagaza utt.
Piebilstot - ar finnair esam lidojusi vairakas reizes, un piesakot suni lidojumam, ar komentaru, ka svars ir 10kg operators vien nosmej, ar piebildi, ka viss ok, ja nu gadijuma kads saka, ka jasamaksa par +2kg, tad gan to vajag darit. Ka ari dzivnieka biletes cena viena virziena ir 40eur...
Kops sis notikuma, es un mana gimene nekad nelidos ar airbaltic, un finnair ir ieguvis patstavigu klientu.

Paldies.

C critical thinker 06.08.2018

nu rekā viss atrisinājies. vairs nelietosit, un miers.
ja rakstīts 8, tad ir 8 (visticamāk, neviens jums tur neko nesvērtu). 2 kg jau ir 25%... cik liela ir robeža, kad vēl 'var sarunāt'? 25, 30, 35, varbūt 50%? un ja visi tā 'sarunā'?