www.sudzibas.lv AirBaltic Pazudušas somas un slikta attieksme

AirBaltic - Pazudušas somas un slikta attieksme

Pirmkārt:esmu pati stjuarte un ja man sāk stāstīt nezin kādus brīnumus, ka pirmajā rindā nedrīkstot sēdēt ar lauztu kāju, bet mazgadīgus bērnus šī "jaukā" stjuarte iesēdināja, viņas ērtības dēļ, varbūt vajag pateikt taisnību, jo nezin ar ko runā un muļķis neviens arī nav.
Otrkārt, kā, ja ir 2 latvieši un viens krievs var paskaidrojumus sniegt krievu valodā.
Ceturtkārt:pazuda somas un Airbaltic administrācija ir tik pretīgi nelaipna un liek meklēt pašiem.To vien māk kā viens otram likt vainu, kurš nu to somu ir pazaudējuis, bet meklētāja nav neviena.Man kauns atzīt, ka tā ir Latvijas aviokompānija.Tik daudz cilvēkiem trūkst darba, ka vai patiesi nevarētu tās ņuņņas nomainīt pret tādiem cilvēkiem kam darbs ir svarīgs un varbūt cienīs ko dara un būs daudz laipnāki un izpalīdzīgāki.FUI!

Z zane 27.07.2009

stjuarte..ha... katraa kompaanijaa ir savi DROSIIBas noteikumi kapeec cilveeki ar lauztaam kaajaam nevar seedeet pirmajaa rindaaa uz overwingiem utt...
otrkaart vai lidojot ar lufthansu stjuarti ar jums runaa latviski???
iespejams taa stjuarte nebij latviete un arii ne krieviete bet lietuviete jo kaa zinaams ir apvienotas vilnas un rigas bazes!!!

E Erika 27.07.2009

Ar lauztam kajam jasez majas, nevis celot.Otrkart redzams, ka Jus neesat nekada stuarte, jo neziniet pamatus Drosiba.

P Pepija 27.08.2009

tiesam kaut kaada dura taa "stjuarte" - kaut kaadaa bomzhairaa laikam.. Taadu paargudro latvju baabinju pilna pasaule. Cik atceros, latvieshi bija viskretiiniskaakie pasazieri - lido ar savu kompaaniju un meetaa nezin ko. Kaa ieseezas Luftenee vai SASaa, taa ne pushpleesta vaarda pateikt nevar, a kaa airBalticaa, taa krutos meetaa - a kaapeec sitais ir taa un ne sitaa, a kaapeec skapiitis ir balts nevis dzeltens, a kapeec izlidojam 1 minuuti veelaak, a kapeec stjuarte tik gara, a kapeec nevar iet pilotu kabiinee, a kapeec mans beerns nevar speeleeties biznesa klasee, a kapeec es nevaru dzert savu shmigu no kaklinja, a kapec man manai shmigai stjuarte neatnes zapivoonu par velti, a kapeec man sava skrutaa no nigeriem pirktaa luis vuiton soma jaaliek uz netiiraas lidmasiinas griidas, a kaapeec stjuartes ir smukaakas par mani (loti biezi latvju "elites" baarbijas ar skaudiibu noskatiijaas uz stjuarteem)?? a kaapeec, a kaapec.

Nemaz nerunasim par paziistamiem cilveekiem - kaa Rubenis apdzeeries stjuarti par suchku sauca, kad tika aizliegts pumpeet no kaklinja, kaa Demakoviene psihoja, ka laiciigi viskiju shai nepiegaadaaja, kaa resnais Kalviits galdinju nevareeja attaisiit savas resnaas puzas deelj.. taapeec airbaltikam slikts serviss, ka shmigmanji nevar shmigot utt.!

Loti daudzi meetaataaji (letinji, par ne krievi ) ar kaajaam pa prieksu jaanes no salona aaraa. Kas taa par modi, ka ljotakaa obligaati ir jaakorkjee valjaa alkohola pudele - tikai airbaltikaa to vinji var atljauties un, kad aizraada, uzdirst stjuartei, ka slikts serviss. Lufthansaa rokas triic, jo zin, ka neceremoneesies - ar kaaju pa pakalju un aaraa!

Loti daudziem tipa " diplomeetiem" cilveekiem, kuriem patik staigaat ar diviem paceltiem pirkstiem, nedalec elementaari drosiibas pasaakumi: ja avaarijas gadiijumaa cilveeki jaaevakuee 90 sek laikaa, tad padomaajiet, kas notiek ar paaralkojushos kjermeni. Vai piedzeeries cilveeks vispaar sapratiis, kur jaaskrien, kas jaadara. Vins driizaak pasliidees uz savas tuksaas taras, nokritiis ejaa, aizsprostos eju paareejiem, kas ir skaidraa un sadegs visi del viena dzeeraaja.

Taa kaa daargie, kad lidojiet, padomaajiet par sevi, un ja redzat kaadu, kas lieto savu shmigu, zinjojiet apkalpei, jo never izsleegt variantu, ka juus sadegsiet viena idiota deelj.

Kaapec nedriikst lietot savu shmigu? Atbilde vienkaarsa: jo vairaak dzer, jo vairaak gribas. Lidmasiinaa skaabekla truukuma deelj reibst 2x aatraak. Lielaakaa dalja sevi vairs nespeej kon troleet un tik lok. Ja smiga tiek pirkta uz borta, pirmkart, stjuartu pienaakums ir kontroleet, cik konkreetais pasazieris izlok un tad pienemt lemumu, vai vinjam vel pardot vai ne. Jo stjuarts jau bus tas, kam sis kermenis buus jaadabuu aaraa no lidmasiinas avaarijas gadiijumaa. Otrkaart - mazaas pudeliites nemaz nav tik leetas un viena mazinjaa tiek leeni baudiita visu reisu, jo negribas to n audinju teereet..

K Kleo 27.08.2009

Pepija man patīk :)) Smuki prot izrunāties un kā ar nazi pa .. :)) Bet no "stjuartes" Annas tik vien sapratu, ka somas pazudušas. Pārējais teksts ir viens vienīgs murgs, bez pieturzīmēm, garumzīmēm un jēgas. Nav ne jausmas, kam tā lauztā kāja? Un, ja ne Annai, tad - kāda viņai tur daļa. Un, ja Annai, tad - vai viņai bija rezervēta vieta priekšā, bet stjuarte neatļāva tur apsēsties? Kāds sakars ar latviešiem un krieviem, ja stjuartes vienmēr runā ar konkrētu pasažieri, t.i., cenšas veltīt uzmanību tam, kurš uzdevis jautājumu. Tad - kāda nozīme, kādā valodā runā man blakus sēdošais, ja es stjuartei jautāju latviski? Un, ja es zinu, ka ekipāža nav latvieši, tad loģiski es negaidu, lai viņi meklētu tulku. Vārdu sakot, lai arī neesmu sajūsmā par airbalticu, sūdzība arī ar īsts bulšits.

H haahh 27.08.2009

Nu tu pepija esi iisti debila, pat nenormaala!!!
Taadas lietas izskataas notiek tikai shajaa atsaldeetajaa, sapistajaa kompanijaa, ko sauc par airbaltic( nav nemaz veerts rakstiit ar lielo burtu)!
Ir lidots ar visaam iespeejamaam pasaules aviokompaanijaam un nevienam nekaadas daljas nebija ko katrs dzer, bet nu shitaas idiotu zemes latvijas un sajebitaas kaiminzemes leitijas koposhanaas uzneemumam airbaltic tas gan patieshaam pis, ko katrs pasazhieris dzer?
Shitaa suudu zeme latvija ir pilna ar taadaam pajoleem kaa pepija, taapeec arii notiek taadas nenormaaliibas arii lidmashiiinaas!!

N niks 03.09.2009

* = daunis. Kaapeec raksti latviski, ja taa izsakies par savu dzimteni? Raksti krieviski, aizmirsti savu valodu, piederiibu un tautiibu. Var redzeet, ka Tev tikai dzershana praataa, smadzeniites nodzertas, pulsee veel peedeejos mirkljus... aiaiaiai

J jurka 06.09.2009

Latvijas aviokompānijā stjuartes pienākums ir runāt latviski, un tas nav apspriežams. Ja principā negrib runāt latviski, lai iet uz savu AEROFLOT.

D d 21.10.2009

Jurka! Tev vēlreiz atkārtot???? AIRBALTIC VIĻŅAS BĀZE TIKA SLĒGTA, LIELA DAĻA STJUARTU TIKA ATLAISTI, TAČU DAĻA PIEKRITA STRĀDĀT RĪGAS BĀZĒ! Protams, ka lietuvietes nevar pāris mēnešu laikā iemācīties latviešu valodu, taču viņas apmeklē kursus un kātro latviešu valodas eksāmenus! Jebkuras pasaules aviokompānijas pamatvaloda ir ANGĻU valoda! Un kompānija airBaltic jau kādu laiku atpakaļ pārtapa no zemo cenu aviokompānijas par tranzīt aviokompāniju. Lidojumos 90% ir ārzemnieki, un vispār nesaprotu kādam idiotam jābūt, lai kasītos par tādiem sīkumiem!

H haahh 21.10.2009

Niks ir otmorozs! Latviski uzrakstiiju lai taadiem kaa tev, miskastniek, labaak pielektu par ko iet runa.Ja rakstiitu vienaa no daudzajaam sveshvalodaam ko zinu, tev ne mazaakaas nojeegas nebuutu.
Un ne tev spriest vai man smadzenes nodzertas, tu atsaldeetais latvieshu dauni...

M Maris 18.11.2009

Dzert lidmašīna ir urlu tradīcija.
Diemzēl aviobiļetes ir palikušas diezgan lētas slai urleni varetu atļauties lidot.
Lufthasa urleniem nav pa kabatai - tādēl šie nedapisteņi sastopami reti, un kad viņiem aizrada valodas barjeras dēļ cieš klusu.

P.S. dažiem liekas ja beidzotviņi ir sagrabinajušu biļetei tad drumie VIP`i ;-))
Pateicoties krizej urlveidigo ipatsvars būtiski ir samazinājies.

E Eseseseeseeses 18.11.2009

(citats) ja ir 2 latvieši un viens krievs var paskaidrojumus sniegt krievu valodā.
Treškārt, kā stjuarte var latviski cispār nerunāt, bet tikai krieviski vai angliski! (citata beigas)
__________________________________________________

saada tipa atiieksmee arii muusu tautas galvenaa probleema sleepjas...tu varbuut pamegini 'british airways' vai 'aeroflotee' darbu dabuut, tad nebuus meele dzimtajaa valodaa jaamezgiii...

G Gunta Briede 06.01.2010

o ou palasīju komentārus, nu jā tautība, latvieši, krievi, angļi, lietuvieši un tt .
ne jau tautībai ir nozīme bet cilvēku attieksmei, es uzskatu ja reiz strāda tāda darbā tad būtu ļoti feini, ja biežak pasmaidītu un būtu laipnums tas taču nav daudz prasīts, man vienalga vai stjuarte ar mani runās krieviski, galvenais ko es es vēlētos lai būtu iejūtīga, un laipna :))
saprotu arī viņas ir nogurušas un bet darbs ir darbs un cilvēks ir cilvēks, katram savas problēmas, tāpēc nevar savas negatīvās emocijas izgāzt uz citiem cilvēciņiem...
nu ko vēl varu piebilst, neēsat tik kašķīgi vai tāpēc mēs dzīvojam lai viens otram bedri raktu vai nosaucot par pediņu vai urlu mēs būsim kaut ko panākuši, neko tikai naida turpinājumu.

= =)) 26.09.2010

Jebkurai aviokompanijāi ir jāpiedavā vismaz vienu no 6 pasaules valodam. airBaltic vispār rullē - vai krievu valodās. Un tās ir bonuss kā vispar ir tā latviešu valoda uz borta. Un par to var tikai vienkarši priecāties. Bet jā kādam nepatik kā ar viņiem nerunā latviski - uz stjuaršu vārda zimītes ir mazie karodziņi kuri dod visiem informāciju kādas valodās var runat šīs stjuarts. Un tas cilvēks, jā viņš nav galīgi debīls, var pasaukt citu stjuarti nevis skaļi bļaut un murgot.

= =)) 26.09.2010

angļu, franču, spāņu, krievu, arābu un ķīniešu - tie ir pasaules valodas un airBaltic piedavā divas no tiem. Pat British airways tā nemāk=))

D dana 23.11.2010

Ja Jus buutu stjuarte tad taadas mulkibas rerakstiitu!Katrai kompanijai ir savi noteikumi, ja cilveeks kurs strada konkreto darbu kk liek izdarit, acimredzot vins zin labak neka Jus un tapec ari tur strada!Tadiem cilvekiem kuri negrib kk saprast nevajag lidot...nakamreiz varbut labak izvelieties autobusu.Varesiet sedet, kur velesieties un ne viens ar JUms nerunas!!!

V Vip 26.02.2011

jaaa letinu pat lidostas var pazit pa gabalu vienmer sadpmajas no sevim nezin ko bet butiba nevienam nekas nav un visi komplekso.Latviesi ta ir diagnoze!!!Ka musejie uzvedas lidmasinas, skali runa, dzer un izsaka komentus stjuartem!Bet tie kas lido ar Ryanair tur vispar vaax...visa rinda lidosta ar alkaniem un paakiem kas neko labu nav redzejusi un tur jau uz pieres visiem rakstits ka brauc uz UK lasit gliemezus vai vilkt tarpus ara no kaposties :D

A Aeroflot 26.02.2011

Kas tā latviešu valoda vispār tāda ir?Vot visuvarenās angļu un krievu valodas, tās gan!